Prijava

неки мој стриц има дете са његовом ћерком

to ako ja prcam nekakve ludetine širom sveta ne znači da su one rodbina mojim nećacima npr

нема везе, негде постоји биће које носи моје и јељцинове гене и то ми је до јаја

Dokazi da je jeljcinova cerka sa srbinom, to bar nije tesko

Она је са неким Валентином Јумашевом, тако да ако ти стриц има то педерско име, не знам чиме се хвалиш

ма није више, давно је то било, сад има човек другу породицу

ако су мене слагали слагао сам и ја вас

Znam likušu koja je fazon prvi komšija sa JANOM, porasla je u mojim očima za 100% sig.

Inače komšinica joj je i ona Rosa iz monvideo ali u poređenju sa Janom, nebitna totalno.

Znam bivsu pevacicu jedne popularne zenske grupe(dobro, nije bas skroz zenska tu je I Ceda Cvorak neki kurac ali jbg) koju necu sad da imenujem ni nju ni grupu. Isla je kao klinka kod mog dede u selo da nadnici, brala sljive za rakiju tako nesto.

Dionysio
Znam lika koji je dobio batine zato što nije hteo da pusti vidovdan pesmu

Znam lika koji ga je tukao. Iz Va.

Znam bivsu pevacicu jedne popularne zenske grupe(dobro, nije bas skroz zenska tu je I Ceda Cvorak neki kurac ali jbg) koju necu sad da imenujem ni nju ni grupu. Isla je kao klinka kod mog dede u selo da nadnici, brala sljive za rakiju tako nesto.

pa koja je grupa u pitanju?

Frajle da nisu?

balašević i panonski mornari

знам лика који је хармоникашу тражио да му свира само на белим диркама и дугмићима

Nije bitna grupa. I neću da otkrivam o kojoj se pevačici radi. Poenta je da mi je žao što nisam ni probao da bacim spiku neku. Nije me interesovala bila nebitna skroz. Nije ona neka pička ni sad a tek tad ali je jebljiva, nego što sam mogao kad god je negde krenula dupla škorpija, a vrtela se non stop jedno vreme, da krenem da se kurčim kako sam jebao onu plavu. E kako se život okrene ona obična seljakuša, bezposlena, siromašna ja bogati naslednik plantaže voća i sad ona skoro postala poluzvezda, uzela je i neku kintu a meni taj đed umro a ni šljive nisu rodile prošle godine.

Brt ako rode ove godine samo javi da kupim bas dosta po nekoj korektnoj ceni