Prijava

Што је најгоре, знам их доста таквих.

Ja znam dvojicu sreća pa ih baš retko srećem...

Мени јуче упали укућу и нису знали дизађу до три сата ујутру.

Meni je jedan upropastio novu godinu...

Знам лика који зна попа који је пјан упао у раку на сарани, а као оправдање му је било "оћу и овде да му освештам, био добар човек". На другој сарани му звонио телефон, јавио се и реко "зови после, радим неко уземљење".

znam lika koji mi je bio profan u srednjoj koji je u vojsci pokvario top. jebeni top. lik spržio ruke zbog njega jer nije dobro otvorio vrata da ispadne čaura posle opaljivanja.

znam lika koga su me izbacili sa izložbe izuma nikole tesle kada je za teslino jaje pitao: a jel lijevo ili desno?

eh da, znam i lika koji se u srednjoj kao javio na telefon na sred časa i kao nešto jebačko priča i onda se okreće profanu i kaže mu: pita te keva jesi našao snikers što sam ti ostavio sinoć; a ovaj će mu lik: Čija, tvoja?

znam lika koga su me izbacili sa izložbe izuma nikole tesle kada je za teslino jaje pitao: a jel lijevo ili desno?

хахаха каква легенда е

кекеке баш смијешно

- знам лика који је препешачио од зелењака до ушча (има бар једно 1.5/2 километра)
- знам лика који је избацио из књиге 10-ак питања и положио испит
- знам лика кога је ухватила киша и он купи кишобран за 150 кинти на улици а гајби већ има кишобран
- знам ликушу којој је кечап капнуо на беле панталоне па су сви мислили да је добила док то није провалила и скоро па скинула, ал и даље је морала да опере у веш машини јер је изгледало онако светло црвено. мислим не види се осим ако ниси близу и не задубиш се
- знам лика који је у школи нову штедлерову гумицу сјебао тиме што је чапкао и гађао људе по одељењу

соу хардкор

- знам лика који је препешачио од зелењака до ушча (има бар једно 1.5/2 километра)

Kad sam se vracao sa beer festa pesacio sam od Usca do Peveca koji se nalazi na pancevackom putu(13km-14km) + 1.5 km do kuce. Uz sve to sam bio pijan i bio je mrkli mrak. Nadji nekog boljeg lika

Sxomaro to je pickin dim.
Ja kad sam u selu i idem do grada, toliko prepesacim u jednom pravcu + setnja po gradu.

па добро, ти очигледно имаш неки пешачки фетиш, има вас разних... шта фали овом мом лику?

Знам лика кога су избацили из музеја јер се руковао са Загором направљеним од картона

Ja sam pešačio od Ušća do Banovog brda, i to u gornji kraj. Ne znam ,ali ima sigurno 6,7 km.

Нисам сигуран, али има 6723 метра.

znam lika kome su ukrali poljski wc