Prijava

Zna li neko? Postoji li nešto slično?

Mislim da pomocu ovoga mozes kucu Google SketchUp 8.0.4811, ja sam radio za Google Earth...

EDIT: Program je izuzetno jednostavan za upotrebu. Ima odličan uvod, pomoću kojeg ćete brzo naučiti da crtate i složenije objekte. Nacrtane objekte možete obogatiti teksturama koje simuliraju drvo, beton, travu...

Probaj ovaj. Ili ti hoces da dizajniras spolja?

Hvala, baš ću da probam večeras

Nema na cemu. Cemu inace sluzimo mi, dokoni ljudi koji ne znaju sta ce sa sobom na poslu?

Google sketchup. Apsolutno najjednostavniji program za 3D crtanje. I ima da se nađe gomila rendera na netu, ako si baš namerio da izgleda dobro.

Google sketchup je program prvenstveno pravljen za modelovanje za google earth, nije da ne možeš da napraviš u njemu šta ti treba ali je radna površina i opcije u samom programo totalno đubre. Sketchup je program za dokone starce!

Ima mnogo kuljih programa koji se mogu skinuti sa torenta, konkretno za uređenje okuććnice i samo spoljni dizajn kuće, ali sa akcentom na dvorište i zelenilo sa ostalim mobilijarom po svim merilima najbolji je Realtime Landscaping 2 architect, mada ima i drugih programa koji su dosta kul.

Za druge arhitektosnke programe za 3d projektovanje ne znam ni jedan da je do jaja a da obuhvata i dvorište i samu kuću.
Generalno skečap je govno!