Prijava

Molim za pomoć.Imam klavijaturu staru jedno trijes' godina,koja je do pre 2-3 godine radila savršeno.Onda su u međuvremenu iscurile baterije,i od tad neće da radi ni sa adapterom za struju.Zanima me da li neko zna gde bih mogao da je nosim na popravku.Unapred hvala.

Kaze se "tastatura", ne "klavijatura". Kupi novu jbg, sta ce ti tastatura stara 30 godina?

Која клавијатура је у питању?

Kaze se "tastatura", ne "klavijatura".

Не брате каже се клавијатура зато што је то за свирање а не за компјутер...
Хујо имаш по Београду на више места те сервисе можеш да гуглаш неке сервисе музичких инструмената...

Е да искористим тему, да не би отварао нову.

Имам Лоџитек звучнике, 200 вати, мало сам их ујебао неким преспајањем и спајањем. Да ли неко зна ДОБАР сервис за аудио опрему, јер ја нешто нисам видео нигде да има неки ваљан.

Marko,u pitanju je Casio CA-301.
A jericho,ima sentimentalnu vrednos'.

@SmradHujo
Њој није тако тешко прићи, тако да ти је мој савет да пронађеш неког стријег "чику" који се бави поправљањем телевизора. Вероватно, квар није озбиљније природе, тако да ће то неки стрији махер поправити релативно брзо и јефтино.
Свака озбиљнија продавница музичке опреме би требало да има свој сервис, али те сервисе ти не бих никако препоручио ако не познајеш неког од људи који тамо раде, јер ће ти кожу здерати.