Prijava

Због већ наведених проблема око квалитета постера и дефки, предлажем да Каизен направи две врсте профила, дефиниционере и постерџије (ил' како год да буду већ названи), па да једни имају право на више постера, а други на више дефиниција у току дана.

Ja imam predlog za izmenu ovog predloga. Da svako sebi ima da podesi ovo. Dakle, ako se po difoltu ima pravo na 3 defke i 1 poster, to je 4 poena ukupno. Pa neka čovek sam sebi rasporedi kako mu volja, snimi to, i kad jednom snimi, nema više prepravki.

Море и тако.

Hm.... Ja bih ostavio sebi jedan poster i defki malo više u pm... Desi se da pišem malo više

Чек, бре, имаш и 3 слике, што ће рећи 7 бодова укупно...

Hm recimo, a klitor kao i sad da nema tih ograničenja, ali i da može da promeni raspored toga za period kad ne bude bio klitor.

Ja imam predlog za izmenu ovog predloga. Da svako sebi ima da podesi ovo. Dakle, ako se po difoltu ima pravo na 3 defke i 1 poster, to je 4 poena ukupno. Pa neka čovek sam sebi rasporedi kako mu volja, snimi to, i kad jednom snimi, nema više prepravki.

Meni se ovo sviđa..

meni ovaj raspored odgovara, dakle - protiv

Не бих да опет спемују постере. Зајеби.

Meni izgleda kao previse konfuzno, nije jednostavno. More se mozda doraditi...

Pa neka čovek sam sebi rasporedi kako mu volja, snimi to, i kad jednom snimi, nema više prepravki.

+1

pa da nas postredzije zatrpaju sa po 3 lili 4 postera dnevno? Neka hvala!

Prestigli bi mačku u roku od odma štancovalo bi se samo tako

A da bude maksimum dva postera?

Ostatak poena od slika može da se uzme za definicije.

Па ваљда боље да затрпавају дефке него постере (!?)

А ово је много глуп предлог...нек остане овако, за сад профиле не треба мењати.

Против.