Prijava

Ima li neko iskustva, pošto me zanima kako to sve funkcioniše, u čemu je lošija od klasične gradnje i tako to, kao i koliko to sve finansijski izadje.

Како ја знам, далеко је јефтини од "обичних", само је фазон око грејања и изолације, односно ако протутња торнадо или ураган кроз БГ, најебо си. :)

Pa dobro, mislim bitna je i izdržljivost, može da rokne neki malo jači zemljotres. :) Ne znam kako bi podnela tako nešto. Zanima me i kada se sve uzme u obzir (zajedno sa tim što plac treba da kupiš u nekom predpredgradju ako praniraš Beograd) da li se isplati?

Протутња ли торнадо, опет ће најебати 90% Београда, пошто се куће углавном код нас граде у "уради сам" маниру.

А немам појма, рек'о сам ти све што знам.

Можда наиђе неки дипломирани грађевинац, ако постоји такво биће, или неки студент грађевине, ако уопште они знају да направе налог на неком сајту...

Mislim da su ti garancije 100 godina na te kuće... Jako su lijepe, bar po meni... Jeftinije su mnogo.

da li se isplati?

Isplati, brate....
Neće kod nas ni tornado ni takve muke, nije to kula od karata, dovoljno su jake kuće.
Ja da imam para kupio bih.

Можда наиђе неки дипломирани грађевинац, ако постоји такво биће, или неки студент грађевине, ако уопште они знају да направе налог на неком сајту...

Ili neko ko živi u takvoj kući. :)

splati, brate....
Neće kod nas ni tornado ni takve muke, nije to kula od karata, dovoljno su jake kuće.
Ja da imam para kupio bih.

Pa i ja mislim da je tako, ali bih ipak da čujem od nekog ko se time bavi, ili živi u takvoj kući. Pošto planiram da uzmem kad budem imao keša.

I ja ću da gradim montažnu, isplatnije je. A iste su izdržljivosti kao i sve ostale ako se uradi kako bog zapovijeda.

Skocimis se u sve razume sta god vam treba samo njega pitajte :D

Naravski, ja sam Bosanac. Men' je zidanje kuće k'o dobar dan. To nam dođe kao nacionalni sport. Zidanje i cijepanje drva.