Prijava

Okupljanje na Adi u Beogradu će biti 25.4.2011. godine. Ko god hoće neka dođe. Recimo neka okupljanje počne u 14:00. Nalazimo se kod Stounhendža. Neka svako kupi šta pije i pivo. :) Šalim se, nek svako donese koliko može i to je to otprilike. Ako bude izmena javljamo vam. E da i treba nam neko da ponese loptu za fudbalicu. :)

EDIT: Ponesite jaja, možda se konačno neko bude tucao, ako me razumete. :)

EDIT: S obzirom da će nas biti bar 40, roštiljanje za toliki broj ljudi je gotovo nemoguće, ponašajte se kao na ekskurziji, ponesite ranac sa klopom za izlet, sendviči, grickalice, pekarski proizvodi, stavićemo sve na gomilu i podeliti bratski. Bratstvo jednistvo! Svi za jednog, jedan za sve! Smrt fašizmu, sloboda narodu!
Što se tiče pića, takođe ponesite, pivo, vino, sokove, ko šta voli. Ali uglavnom pivo, vino i domaću radžu i sokove. E da, i valjalo bio uzeti plastične čaše, ali to ćemo se već dogovoriti. :)

Koji si ravničar. LOLO

ahahah ispala, 25.4. jebiga glup sam. lololo

Gle ga ovaj, pa na kraju će u decembru da bude. Mojne ti više da organizuješ. :)

Dolazim. Da ponesem ćebence?

долазим и ја

I ja, ako ne iskrsne nesto. Ja cu bwe da ponesem bwe digitawni apawat da se swikamo za fb, ja wolim fb!!! WOLIM!!

Blago tebi. :)
EDIT: Upućeno kesi, al paše i za ovaj dole post.

e jebiga, došao bi i ja da mogu....ali ako Bog da, uskoro vam se pridružuje i Ninka....:)

Ubili smo okupljanje u pojam :)

Ako dolazite, nemojte MOLIM VAS da nosite jebene fotoaparate.

to bre Gambi. :) Al loptu za fucu ponesite. :)

A jel može badminton, frizbi, kockice za jamb ili pak lastiš za devojčice?

bilo šta. :) Svakakva pomagala dolaze u obzir. Olololo. Ljudi palim ja na trening, budite mi pozdravljeni, i ako smislite bilo šta interesantno javite mi da editujem prvi post.

gamby
Ako dolazite, nemojte MOLIM VAS da nosite jebene fotoaparate.

Sta se lozis, zar ti ja licim na nekog ko bi nosio digitalca i ko pise W? Prso si.

Hm.... Ovo je posle mog rođendana.... Ja ću imati para...... Hm...... Može se desit' da i ja naletim, jes' da nisu neke šanse, ali se može desit' :)

Sta se lozis, zar ti ja licim na nekog ko bi nosio digitalca i ko pise W? Prso si.

Nisam ja ovo slučajno napisao, na svakom okupljanju bar 2 blica seva.