Prijava

Postoji piknik prostor gde je roštiljanje dozvoljeno. Tako da može i tako nešto da padne. :)

na novobeogradskoj sigurno nema mesta predvidjena za vatru

Nemam pojma, pogledajte na sajtu ade. Samo sam pročitao da ima.

To sto posto. Možda na Makiškoj, tamo blizu Red Shoes-a?

i cimanje nije bas, imaju brodicu pa iz 70 i 44 bloka voze ljude za 100 kinti tamo i vamo pa moz' i volove povuc' sa njima :)

Pa 'ajde, možemo da se izdogovaramo. :)

Pa ovo stvarno prelo. Ne, lepo krenemo od 25. i završimo sa prvomajskim urankom. Nedelju dana, i imaćemo tematsko veče svaki dan. I roštilj, i prase, i vo. Jaja, vunica, i tako to. :)

A gde je stounhndz, ako sam lepo napisao? xD

Imate mesto predviđeno za roštilj kod BIP-ove pivnice (na novobeogradskoj strani), kada se ide putem (za motorna vozila) pored Restorana Jezero, to je sa desne strane, dvadesetak metara posle prvog reni bunara.

Mojne da menjate vise bre! Neka bude kako je napisano na pocetku teme!

Imate mesto predviđeno za roštilj kod BIP-ove pivnice (na novobeogradskoj strani), kada se ide putem (za motorna vozila) pored Restorana Jezero, to je sa desne strane, dvadesetak metara posle prvog reni bunara.

Iliti kad prođeš košarkaške terene, kod onih vratila i ostalih sprava.

rezervoar dolazis?

Naravno, postoje ozidani roštilji, one klupice sa nastrešnicom, odmah iza pivnice, ali to je u 14 h već odavno zauzeto, za takvu akciju bi trebalo poraniti, ali nije loša ideja. Sve može da se dogovori, ako postoji dobra volja.

@Pajko
Ma jok, ali vam pomažem da se organizujete ;-))))

@Pajko
Ma jok, ali vam pomažem da se organizujete ;-))))

svaka cast

Hvala Natnat! Bas se zalazes za mene xDD Bicu tu, gde god da odlucite, ako je u Bg-u! Samo ja necu umeti da vas prepoznam i to, kako vam prici? :)

Tako ti se zalomilo :)))
A što se tiče prepoznavanja, šalji nekome PVT pa se dogovori konkretnije :)