Prijava

Matora igra al i dalje izuva. aj ako neko igra da bacimo koju partiju :D

Daj, jbt, smori čim čitav svijet postane Srbija. Davno prestao igrati :D

sta bre srbija ? :D ja to nisam igrao :D :D :D ja sam pikao ovaj i to bas sam ih sve redom arčio :D http://www.youtube.com/watch?v=_0hThf85uts

Jedina strategija koju sam igrao i ARCI

ekstra igra,igrao sam je duze vremena kao i cossack,red alert i mnoge druge

Ma mislio sam na Knights of honor, tek skontah kad viđeh vidoje.

Strongholda sam daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno igro, vrhčina. Jedna od najboljih igrica, majke mi.

ljudi bzv nesto guglao i izbaci mi sh 3 al se igra preko neta online sa ljudima u fazonu one glupe igrice (koju samo ja nisam igrao ) travija ili tako nekako, samo umesto nekih nacrtanih likova i slicica ti igras pravu igricu. za sad je tesko u pm ! :D

pa daj kad je svi volimo da bacimo neku partiju, 100 % postoji nacin neki da izvedemo to !

pa svi igraju zajedno. teska je u pm . znaci ima ,samo ne znam kako da nadjem ove moje tj srbe, ja sam sad neko malo seoce, sa 10 tak seljaka :D

meni je ejdz of mitolidzi bio celi svet u ranim dvehiljaditim...

ne želite da se sukobite sa mnom u ovoj igri(ci). to bi bila prava demonstracija apsolutne surovosti u praksi.

Није ми нешто ово у мултију. Игро сам доста и смор је. Сингл јебе. А ко оће да игра у мултију може преко било ког виртуелног лана: хамачи, тангл, итд.

lace se organizujemo da baČimo koju partiju,i da koji stroghold ?? _D

ne želite da se sukobite sa mnom u ovoj igri(ci). to bi bila prava demonstracija apsolutne surovosti u praksi.

Kad i gde hoćeš da te silujem?

Stronghold i famozne uvrede koje šalješ...
"Ya backstabing pooper !"

Vune igraj i ja ! odracu vas obojicu bez problema...

En_Dotter
Није ми нешто ово у мултију. Игро сам доста и смор је. Сингл јебе.

takođe, apsolutno se slažem. nije baš taj tip igre. ume da bude zabavno ako se igra recimo 3 na 1, a ja sam ovaj jedan :) možemo recimo tako...