Prijava

Bilo bi mnogo bolje kad bi smo mogli da plaćamo ktitora SMS-om....verovatno bi ste imali više ktitora(npr ja bih bio), a i, osim toga, mnogo je praktičnije...npr. kao na Travianu i ostalim browser igrama...

Ко зна кад ће то кајзен направити....за

Veliki dan za srpski fudbal, Dzanki se složio sa nečijim predlogom :DD

Da li stvarno postoje toliko mrzovoljnih osoba, da ih jednostavno mrzi da skoknu do poste ili banke. Ovo je strasno. Sve cekaju na gotovo, zele da imaju nesto a da se ne pomere s jebene fotelje ili stolice.

Da li stvarno postoje toliko mrzovoljnih osoba, da ih jednostavno mrzi da skoknu do poste ili banke

Nekom je banka na 50 km od kuce.

molim te, tom kome je banka na 50km od kuce taj nema ni net, nema parametre.

Ok, mislim da je dobar predlog.
+1

СЕС, не знам да ли је аутор теме на то мислио, али је ово одлично рјешење за чланове који нису из Србије и не могу никако да уплате.
О томе је било говора на једној мојој теми. Додуше, било је нешто сасвим треће у питању, али је каизен мудро окренуо причу на бизнис и рекао да ће узети у разматрање :) Мислим, то за СМС...

Dobar predlog, vraški me mrzi da odem do pošte

a i osim toga, neki od nas imaju 14 god. i nisu upoznati sa svom tom procedurom, a i bdk im je da raznose uplatnice po celom gradu...jbg, stidljiv sam i sve to...

a i osim toga, neki od nas imaju 14 god. i nisu upoznati sa svom tom procedurom

xD

Verovali ili ne, ušao sam u proceduru za ovo pre 2 nedelje. Trenutno čekam odobrenje od provajdera, trebalo bi sledeće, pa još par dana implementacije. znači ima šanse da bude za oko 10 dana.

То кајзене!

Јеа! Očekuj nagli porast kućnog budžeta za oko 2 nedelje :D

Mada ovo nije i dalje rešenje za inostranstvo (ali radim i na tome!) jer provajderi deru.

А нека нагодба или нешто, реклама и то?

Ne bih, izvučem ja pare od njih kada kupe baner :)

Pazi za SMS u inostranstu dobijem svega 33% od krajnje cene + plaćam fiksno 50e mesečno + 50e setup. Dranje.