Prijava

Nova tema, jer su staru usrali.

Pravila:
1) Na temu se postavljaju samo memovi koje ste vi lično napravili.
2) Slike koje se koriste na memovama ne smiju biti vulgarne (npr. klinka koja siše 6 crnačkih kurčina)
3) Poželjno je da memovi ima nekog smisla.Memovi nisu posteri! Ne možete staviti neku retardiranu sliku i ispod isti takav komentar.Svaki mem je različit i ima nešto posebno i karaktersitičo za svaki mem.
4) Svako pominjanje Kostića i kulena se tretira kao spem.

Nadam se da će moderatori složiti sa otvaranjem nove teme i da će u budućnosti pobanovati sve spemere koji budu narušavali čistotu ove teme.

ПА брате ми то и радимо на старој теми само што је сад била мала пауза са Стефијем и кулењем... Онај Валсинарб има фикс идеју да постављамо само неке филозофкоамеричкоциаватиканске мемове које смо нашли по нету...

LOLOLOLO Lupuse :D

ПА брате ми то и радимо на старој теми само што је сад била мала пауза са Стефијем и кулењем... Онај Валсинарб има фикс идеју да постављамо само неке филозофкоамеричкоциаватиканске мемове које смо нашли по нету...

+

Чек бре, по чему се ова тема разликује од друге, осим овог дела са куленом?

Čovjek se iznervirao jer ste mu sjebali temu.Američki humor je realno govno ali trebamo praviti mimove koji su nama smješni...

Чек бре, по чему се ова тема разликује од друге, осим овог дела са куленом?

Po tome što su na staroj temi od mimova napravili postere.Na ovoj temi pravimo klasične mimova sa dozom našeg humora.

Пеки ајде избриши постове са ове теме и нек ово буде тема "трол меме" и да буде у играма и да ссе овде иживљавамо а онамо да стављамо неке полунормалне ствари...

Ма радите шта хоћете, ја пребацујем ову тему у игре, ионако већ има једна, а ви радите са њом шта хоћете.

Ne dam.Tamo ste se dovoljno iživljavali pa tamo i nastavite.

Ma radite šta oćete.Serite, spemujte...
Više i nije bitno.