Prijava

Ево, ми на теми "Вукајлија Влада" смо се договорили да предложимо Каизену да нам направи неку могућност да организујемо корисничке групе (тј. странке), које ће бити окупљене око једне ставке (скупштина) где ћемо имати могућност да се пљујемо (јавни чет или шаутбокс), правимо изборе (гласање, рецимо суботом), и формирамо владу (јебем ли га, нека "админ" група корисника). Е, да, подразумева се да имамо беџеве на профилу.

Кланови су сасвим довољни.

Кланови су сасвим довољни.

?

Glupo...doprinosiće još većoj razdvojenosti slojeva vukajlijaša, pored običnih autora i ktitora, pojaviće se još jedna vrsta koja, čini mi se, neće raditi ništa....

Dio , brate , to bi trebalo da bude vid zabave , necemo da se kamenujemo medjusobno ... jebote ...

Па и није фора да имамо једноумље на Вукајлији.
А ево нпр. нека само ктитор мере бит' председник владе

necemo da se kamenujemo medjusobno ... jebote ...

Па...није да БАШ нећемо...

U svemu ovome i nije potrebno Kaizenovo ucesce , samo njegov blagoslov (dozvola) , otvorimo koju temu , groznica traje 2 nedelje i onda se polako stisava , stisava , stissss...

Ja ću u stranku hipika i hipički ... i ne moram nikakvu funkciju da imam, samo ću da sviram a hipičke da duvaju.

ZA!

А ево нпр. нека само ктитор мере бит' председник владе

+1

U svemu ovome i nije potrebno Kaizenovo ucesce , samo njegov blagoslov (dozvola) , otvorimo koju temu , groznica traje 2 nedelje i onda se polako stisava , stisava , stissss...

Па можемо ми и без благослова, ал' с ове моје (пардон, Каизенове) солуције ће млого дуже да траје грозница.

Ne znam baš ljudi, prošli put kad je bila takva ideja modovi su bili protiv zbog mogućnosti još većeg raslojavanja članova... kao što Dio kaže.

Mada bilo bi simpatično, već imamo takva raslojavanja npr. Stranka Pataka...

Onda će neko da kaže, čekaj a kad ste im dozvolili stranke hoćemo i religije, pa će da bude i to, onda će žene da traže svoja prava da mršću iz kuhinje, a ne u kuhinju, i šta smo onda postigli? pffff... A onda ćete da smenjujete kaizena da postavite nekog crnca za admina.

Neka, ovako je sasvim fino...

Ma ku su ti bedževi na profilu.
Kao što je pre bilo. :)

zbog mogućnosti još većeg raslojavanja članova...

Pa i ovako smo raslojeni na bogate i sirtinju, kud ćeš više ....

Sad sam već zbunjen...

Onda će neko da kaže, čekaj a kad ste im dozvolili stranke hoćemo i religije, pa će da bude i to, onda će žene da traže svoja prava da mršću iz kuhinje, a ne u kuhinju, i šta smo onda postigli? pffff... A onda ćete da smenjujete kaizena da postavite nekog crnca za admina.

Jes' , pocece da lici na obdaniste . Dakle povlacim za i ostajem uzdrzan .