Prijava

Ma zajebancija najobičnija je u pitanju, bre.

Onda će neko da kaže, čekaj a kad ste im dozvolili stranke hoćemo i religije, pa će da bude i to, onda će žene da traže svoja prava da mršću iz kuhinje, a ne u kuhinju, i šta smo onda postigli? pffff... A onda ćete da smenjujete kaizena da postavite nekog crnca za admina.

http://www.youtube.com/watch?v=T-ZX73ZUl-0
А нисам ја рекао "председника". Нек' Вукајлија буде парламентарна монархија.

Mada bilo bi simpatično, već imamo takva raslojavanja npr. Stranka Pataka...

to više ne postoji, zbog razloga koji su preopširni za ovde sad je samo bleja na ćošku... eksperiment pokušan, uspeo pa propao - ja sam protiv

Ај нек' ми неко да линк за ту Странку патака, не каписко о чему се ради, а сви то помињу...

sad ti je kasno, ukinuti su principi pa ne možeš da se upoznaš, imali smo i bedževe i obaveznu lojalnost i redovne sastanke, sad samo blejimo, a svi koji su tu bili zbog materijalne koristi (pluseva) su otišli... i nije bila Stranka Pataka nego kvaksonska loža...

u suštini je to bilo ovo što je gazda uveo sa praćenjem autora, samo malo pre njega...

Pa ako se lepo organizuje-može, ali kako bi se određivalo ko može u partiju, a ko ne?

Ne znam gde je link, al' nije baš prava stranka, nego više skup ljubitela seksualnih igara... ili tako nečeg...

Pa ako se lepo organizuje-može, ali kako bi se određivalo ko može u partiju, a ko ne?

Може минимум од 50 бодова, исто као и за чет.

U suštini dobra ideja, ali mnogo komplikovano.
I to bi koristili samo neki "iskusni" članovi.
Š'a će novajlije da pomisle kad dođu i vide stranke i pičkematerine?:)

Da, najbolje je preko, recimo, 2000 poena, neko ko je duže vreme na vuki :D

А није фора ја бих организовао Савез Комунистичке омладине Вукајлије али нико се не би придружио јер сте сви десничари...

Komunizam je sranje...

Komunizam je sranje...

LOL neki rade i levicom...

LOL neki rade i levicom...

Ја "радим" левицом лолололо

Joj Srbi, samo bi ratovali.

Ako od ovoga bude nešto, ja sam Mirko Cvetković :D

Ja baš ne znam u koju stranku, nisam ideološki potkovan...