Prijava

Moj predlog je sledeći:
Neki, makar najprostiji, search engine koji omogućuje pretragu foruma po ključnim rečima. Noćas mi je trebalo minut da napišem pesmu, a dvadeset da pronađem pesničko ćoše da je postujem. Ne postoji nikakav način da se ustanovi da li i gde postoji tema u kojoj običan vukajlijaš može ostaviti svoj post. Svodim se na situaciju da mi je lakše da spamujem neku staru ili otvorim novu temu za bilo šta što me zanima nego da tražim mesto pod suncem za ono što bih napisao. Hajde da vidimo koliko vas ima sličan problem i da li je rešiv.

Ako neki od modova ili starih korisnika zna zašto je ovo nerešivo neka prosto zovne facu da udari kiflu - neću se ljutiti.

Ево ти најпростији срч по корацима:

1. одеш на њњњ.гоогле.цом
2. одеш на адванцед сеарцх
3. изабереш сајт њњњ.вукајлија.цом4. упишеш горе кључне речи3. и 4. дозвољавају замену места

mislio sam na direktan pretraživač unutar sajta, ne volim da mešam druge pretraživače...
u svakom slučaju, hvala za sugestije

Бгате, бгуце... Шта мислиш како би та претрага радила... Ево ти линкови на ово теми и букмаркуј је и кликни на линк. Ето ти претрага у 2 клика, па цепиш шта ти треба и трећи клик да нађеш. Што каизен да се јебе да убаци нешто што ће бити у 2 клика (први клик је да одеш на претрагу, други да почне претрагу), када све то ти можеш уз један клик више? А иначе ко је у току лако налази тему или пост или пита неког форумџију и добије све информације у року од 5 минута. Јесам џангризав и може ми се.

Nisi džangrizav, jednostavno si odbranio svoj stav - što je i trebalo, verovatno, da se uradi...
tema je uradila svoje i može da se zatvori što se mene tiče.