Prijava

Uvesti tajmer koji ce obavestiti korisnika kolko je vremena ostalo do dozvole za novi poster,ili definiciju

promenio sam naslov teme

Od trenutka kada napišeš defku ili poster potrebno je ravno 24 sata da se oni "regenerišu". Dakle, ako napraviš poster danas u 14:35, sledeći možeš sutra u 14:35. Tajmer je preteran, mada ako nije neka preterana zajebancija za Kajzena, što da ne.

Od trenutka kada napišeš defku ili poster potrebno je ravno 24 sata da se oni "regenerišu". Dakle, ako napraviš poster danas u 14:35, sledeći možeš sutra u 14:35. Tajmer je preteran, mada ako nije neka preterana zajebancija za Kajzena, što da ne.

+412
Ја сам против, јер онда то прераста у дебилизам. Све мора да се црта.

Pa jeb ga, pogledas kad si objavio poster ili defku (ako nije obrisano) i uporedis vrijeme i kraj. Sta ce ti tajmer, nisi nepismen?

Jebo majku, ja godinu dana nakon registorvanja temu nisam znao otvoriti. Šta ti je današnja mladež..

jebote, kakav trip, sve mislim da sam obrisala neku definiciju s ovim naslovom i da su ovi vaši postovi komentari na tu definiciju...

Mil'ca se drogira la la lalala la!

Кад постављаш дефиницију/постер, ти узмеш лепо у једну руку штоперицу, а модерни телефони имају и тајмер. Подесиш да звони да 24 сата, и звераш у њега за то време.

A ako si retro, nabaviš peščani sat koji ističe za jedan dan. Okreneš ga kada postaviš poster, a kada iscuri to znači da možeš opet na Vuku. Do tada, recimo, radiš nešto.

Ox
A ako si retro, nabaviš peščani sat koji ističe za jedan dan. Okreneš ga kada postaviš poster, a kada iscuri to znači da možeš opet na Vuku. Do tada, recimo, radiš nešto.

А ако немаш ништа да радиш, броји до 86400. Савет: Проверавај на сваких сат времена да ли журиш или касниш.

radiš nešto.

Имаш живот или слично...

a da se stavi tajmer koliko si vremena proveo na vukajliji. o.O

А да меримо време на основу сношаја. Нпр. један сношај 3 живота?

ma jok mussashe, bolje tajmer koliko si vremena proveo van vukajlije...cenim da će manje krugova da obrne...

НЕ ДИРАЈТЕ МИ КРУГОВЕ!