Prijava

Молим за помоћ, ако на сајту има колега графичара, како аматера тако и професионалаца, да ми кажете како да пребацим odg. (Open office) фајл у (corel draw) cdr. фајл.

Наиме, добио сам визит карте које треба одштампати у odg. фајлу, али никако не могу да фајл отворим у корелу. Треба ми хитно и што пре. Векторски цртеж је у питању.

Хвала унапред.

Брате... Не знам одговор на питање и боли ме курац сад. Ајде више престаните да отварате јебене теме са општим именима... Који курац. Мого си ставити наслов: Потребна помоћ: конверзија опен офис у корел дро...
Који вам је курац данас те мећете теме "оћу помоћ". Оћу и ја, али на да привучем пола сајта да гледа мој проблем.

Nemoj tako ostro Dottere, oces da se rasplace pa cemo onda imati uplakano dijete i glupu temu.

Ако се то деси онда би назив теме имо смисла и можда бих и пробо да помогнем.

МАХОООООТООООО НАГАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дотер је мало нервозан, али је потпуно у праву.

Ево и ја сам ушао мислећи да неком можда треба помоћи пребацити десет букових греда, кад оно графика пичке материне. Да је лијепо стављено у наслову, не бих имао потребу да улазим у тему.

Dobro je bolan, neiskusan je covjek! Sta ste se digli? Mozda ti on moze pomoci oko toga, pa ga pitaj na PVT :).

Ја сам безобразан дечак, извињавам се на спему и због тога што сте потрошили два клика како бисте ушли на тему која вас не интересује, и из гнева постовали.
Неће се више никад поновити.

Још једном се иСвињавам и молим да се ова тема закључа, како не би неки од аутора доживели нервни слом, и да мене банујете колико год ви мислили да је то потребно.

Поздрав.

Што вам је добра игра.

Ево и мене с наградом од пекаре Сунце.
http://www.pekarasunce.com/images/Peciva/Kifla.jpg
Честитамо дјечко!

Pekaru Sunce drže Šiptari. To je šiptarska kifla, od šiptarskog testa zamješenog suzama poklane srpske čeljadi.

Pekaru Sunce drže Šiptari. To je šiptarska kifla, od šiptarskog testa zamješenog suzama poklane srpske čeljadi.

-1

Ne znam kako se Corel ponasa sa pdf fajlovima, ja bih pokusao tako. Konvertujes taj fajl u pdf, pa onda vidi kako izgleda u Corelu, moze li se iskoristiti.