Prijava

http://vukajlija.com/autori/ktitori (skrolujte dole)

Cena je 200 din + PDV. Takođe od sada je uplatnicom moguće uplatiti samo na godinu dana. Cimanje mi je da ručno aktiviram iz meseca u mesec. Sada SMS koristite za to.

Ako već imate aktiviran Ktitor nalog, SMS će ga produžiti za 30 dana.

Slobodno testirajte malo ;)

EDIT: Ovo i dalje nije rešenje za inostranstvo (radim i na tome).

Nemoj me jebati Kaizene, pa razočaralo me ovo. Pa šta ja sa ovim jebenim postpaid-om da radim, imam besplatne minute i poruke, ne pada mi napamet da plaćam SMS-om. A za godišnji nemam kintu. Jebiga.

Nemoj me jebati Kaizene, pa razočaralo me ovo. Pa šta ja sa ovim jebenim postpaid-om da radim, imam besplatne minute i poruke, ne pada mi napamet da plaćam SMS-om. A za godišnji nemam kintu. Jebiga.

Каизене, откажи све. Не може реме, јебига.

super.

p.s. ox je uplatio ktitora do 2013? škk? pa zar njemu niko nije rekao da će 2012. biti smak sveta!? :P

Hajde sada reci da ćeš odraditi i foru za nas iz komšiluka pa da se svi veselimo

Nažalost ovo i dalje nije rešenje za inostranstvo ali radim i na tome.

Каизене, откажи све. Не може реме, јебига.

Jebiga, ok je ideja, al' brate meni bezveze što je ukinuto plaćanje preko uplatnice.

I ja sam postpejd i malopre mi isteko nalog.
Jel ne može ako si postpejd, da ne isprobavam?

То Каизене легендо!

e ljudi, dijeli li se nešto na tom ktitor podforumu ili škk? ostale prednosti su zanemarljive, osim ako nemate baaš toliku želju da pomognete sajt...

Ma ja mislim da je ovo dobro, npr mts ima i u rs koliko znam, lepo uplatite nekom u srbiji kredit od 200din+PDV i taj vam aktivira nalog, hm? Jel sam pametan?

Ma ja mislim da je ovo dobro, npr mts ima i u rs koliko znam, lepo uplatite nekom u srbiji kredit od 200din+PDV i taj vam aktivira nalog, hm? Jel sam pametan?

Bome, jesi pametan :)
Samo nek izračuna koliko KM duplati, da bi to ođe bilo 200 din + pvt :)
Jebem li ga kako to funkcioniše.

Jebiga, ok je ideja, al' brate meni bezveze što je ukinuto plaćanje preko uplatnice.

Није брате, имаш на годину. Уплатиш два сома, ставиш сунчане наочаре док излазиш из банке и осјећаш се филмски. Фак јеа!

Kul, za sekund prošlo. +

mudro zapažanje samo moram pogledati kako ide to sa dopunama za srbiju ovde pa vas punim :))

Samo nek izračuna koliko KM duplati, da bi to ođe bilo 200 din + pvt :)

Mislem da je to oko 4,5KM, odokativno (1EUR=oko 2KM)

Није брате, имаш на годину. Уплатиш два сома, ставиш сунчане наочаре док излазиш из банке и осјећаш се филмски. Фак јеа!

Pa rekoh da nemam pare za godinu dana. Ukinuto uplaćivanje na mesec, dva i tako dalje, ako me razumeš. :)

Slobodno testirajte malo ;)

Хахахахахаха победа! лололо

Ово је врхунски потез, мајке ми. Јебеш пост пејд, при пејд и кредитори су КЕВА!

Сви који уплате ктитора преко кредита су кредитори.
Можда би могла и посебна секција о њима.
Свака част!

210 kinte su tačno 4km, provereno.