Prijava

Jebem ti PDV, uplatio 200, imao oko 211 din. Poslao 3 puta sms, sva tri puta mi odbio, i sad sam spiskao svu kredu.

Ox digo kredit i uplatio ktitora. Ksa, ksa, ksa.

Ozgleda da trenutno ima problema. Ja sam poslao poruku, nisam dobio odgovor, a nisu mi ni sredili Kiću, tj Ktitora. Kaizene, molim za pomoć !

Pozdrav svima :)
Ja evo malo da doprinesem ovoj temi :)

Postpaid korisnicima se ovaj iznos dodatno naplacuje na racun, tj ne ide u besplatne poruke te ce ovaj iznos biti prikazan u racunu.
Sto se tice komsija, znam da se broj Telenor Srbije moze dopuniti vaucerom Telenor Crne Gore. Potrebno je ispratiti njihovo uputstvo za dopunu, a evo i skracene verzije:
"(Pripejd korisnici od 1. jula 2007. mogu da dopune svoj račun vaučerima Telenor (Promonte) mreže u Crnoj Gori. Vaučeri se mogu naći u iznosima od 5, 10 i 25 €. Vrednost vaučera se prilikom dopune prebacuje u dinarsku protivvrednost, po srednjem kursu Narodne banke Srbije, na mesečnom nivou.
Korisnici treba da slede uputstva sa Telenor Crna Gora (Promonte) vaučera i da tajni kod pošalju na Telenor Crna Gora (Promonte) broj 148, a ne na Telenorov 912.)"
Sto se tice MTS i VIP za njih nemam informacije :)

Pozdrav :)

Pa proveri kredit. :p

Pa ne zna Kaizen da l ti je skinuto, već ti.

aaaaaaaahahahahahhahahahahahahaahahaaaaaaaaaa

Čoveče, ti si moj heroj!

Ahahah.
Za telenor je *311#

Brišem postove :p

Pu! Znao sam! Trebao sam na kvarno, da i ne primetite :p