Prijava

Živimo u vreme kada nam životi zavise od interneta. Napretkom tehnologije je omogućeno svima da sa svakog mesta mogu da se priključe na internet.

Pored toga, svako danas ima mobilni telefon sa kamerom.

E sad, često putujete? Imate neko zanimljivo mesto u vašoj blizini?
Cilj ove teme je da na nju okačite fotografije vas u trenutcima vukajlisanja.
Poželjno je sa vukajlisanje sa raznih mesta. Sa predavanja, sa zimovanja, letovanja, sa demonstracija, posete muzeju, filma u bioskopu, opere, you name it.

Kada već idete negde, zašto se ne bi malo zabavili? Fotografišite ekran uređaja sa kog vukajlišete na nekom zanimljivom mestu.

Vukajlisana fotografija mora sadržati otvorenu vukajliju na lap topu, telefonu, bilo čemu, i u pozadini to mesto gde se nalazite.

Poželjno je na fotografiji da imate default (zelenu) temu, radi lakšeg poznavanja. Nije bitno da li je naslovna, forum, čet ili vaš profil na slici, najbitnije je da je vukajlija.
:)
Jedna za početak.
http://vukajlija.com/var/products/posters/201006/12981/uvek-i-svuda.jpg?1301801392

стефане нисмо толико пукли јбте :)

Ja idem preko telefona na Vuku, pa ne znam ko će da me slika :)

стефане нисмо толико пукли јбте :)

Zašto? Šta fali? :)
Malo da se zabavimo... Evo npr, sada sam pokušao da slikam lap top sa prozora, i da uhvatim katedralu u centru, pa sam ispustio lap top i jedva ga uhvatio pre nego što je otišao na potospratni let :)
A i baterija na fonu mi se usput ispraznila, pa nisam ni uspeo da slikam :D

reme
Ja idem preko telefona na Vuku, pa ne znam ko će da me slika :)

Uzmi drugi fon ili aparat :)

ja nemam kameru na telefonu...

Pored toga, svako danas ima mobilni telefon sa kamerom.

ja nemam, ali stvarno... jbg, dijete sa sela, a ove godine udarila krupa i pobila sve usejeve...

Bolje da se tema zvala "Kulenisanje" lolo

ja nemam, ali stvarno... jbg, dijete sa sela

I ja ću za vikend biti u Loznici i na selu, pa očekujte vukajlisanje pred lepotama zapadne Srbije :)

Caro, aj sad iskreno.
Ti si neko ko me zna uživo, zar ne? :D

Bolje da se tema zvala "Kulenisanje" lolo

OBJASNIJO

I ja ću za vikend biti u Loznici i na selu

oće biti tog kulena

StefanKostic

Caro, aj sad iskreno.
Ti si neko ko me zna uživo, zar ne? :D

Pa dobro, to je sada relativno lolo. Nije da se nismo nikada čuli- Što pitaš? :)

Pričaću ti kada odemo na to pivo... :)
Aj sad, dosta spema...

Ajte na čet kada ste me toliko poželeli...

Skrenuo bih pažnju Celtu, Che-vu i ostalima koji žive van Srbije da ulepšaju temu vukajlisanjem iz drugih zemalja :)

Aj sad, dosta spema...

ALi kako misliš da ti tema onda živi lolololo

Лепа замисао Стефи матори! Ево, ја ћу сутра да допринесем тако што ћу сликати мобилни иза шупе, поред септичке јаме која само што се није прељела. Мислим да би то било врло прикладно с обзиром на тренутно стање на сајту. лоло

Ево, ја ћу сутра да допринесем тако што ћу сликати мобилни иза шупе, поред септичке јаме која само што се није прељела. Мислим да би то било врло прикладно с обзиром на тренутно стање на сајту.

Izuzetno prikladno :)