Prijava

Eh ljudi,molim vas za pomoć,očajan sam ..Otkazali su mi priključci za miš i tastaturu,kao USB portovi na matičnoj ploči kompjutera..Kako ne bih kupovao novu matičnu ploču,uzeo sam USB to PS/2 adapter(Jos 2 USB porta mi rade,da kucnem o drvo:)).
Miš i tastatura rade,međutim na trenutke se gube,samo otkažu(npr. prilikom igranja neke igre i hodanja pravo(držim w) igrač mi iznenada stane..
Takođe,prilikom kucanja,uvek progutam neko slovo zato što u baš tom trenutku tastatura "preskoči"
Nadam se da razumete problem i imate neko rešenje,bilo kakva pomoć mi je preko potrebna :)

Да ли си сигуран да је хардвер у питању? Да ниси јебо без заштите? Да ти није напајање мало сјебано. Јој мртав сам уморан... Сутра ако се сетим ћу да видим шта може да буде.

Ако имаш неки линукс диск, можеш урадити пробу линукса без инсталације и видети да ли ту шљака нпр. Ако ту све ради значи да није хардвер. ТО је једино што ми пада на памет вако ненормалном...

Siguran sam,provereno 100% :)

Ок, онда уради вако. Дај ми списак свега што имаш од хардвера и напајање обавезно.

MBD biostar P31-A7 S775
CPU Intel DualCore E5200 Box
DDR2 2GB 800Mhz Transcend
VGA Gainward 9600GT 1GB
HDD 500GB 7200rpm Hitachi
DVD R/RW LG
Modem 56K Smartlink
Kuciste Frontier 460W HA11A
Monitor LG W2234S
Podloga za mis x)
Imam UPS,napajanje je u redu :) Ionako nisam siguran koje je x)

Da li taj dodatak ubadas napred na kucistu , ili pozadi u plocu na usb? Da li su bas svi portovi na ploci za usb riknuli?

Napajanje nema veze sa ovim tvojim problemom grafika i cpu su ti najveci potrosaci , tastatura i mis su 2% od ukupne potrosnje.

Probaj pozadi , ako si ubo daj dodatak napred , uvek je bolje direkt u plocu
nego u panel na kucistu.

Aj pa javi.

Кад смо већ код адаптера јел има неко на продају адаптер за Сегу? Извук'о сам је из нафталина јуче, ал' сам провалио да је ћале адаптер користио за неки телефон и онда га бацио заједно са телефоном... Скраћено - треба ми адаптер...

To ces tesko da nadjes, baci oko na limundo-kupindo tamo ima tih stvari.

Izvini na kasnom odgovoru,tek sad sam primetio,nazad sve mrtvo,napred rade ova dva..Raspitivao sam se,neko mi rece samo-crklo .

L0L
Кад смо већ код адаптера јел има неко на продају адаптер за Сегу? Извук'о сам је из нафталина јуче, ал' сам провалио да је ћале адаптер користио за неки телефон и онда га бацио заједно са телефоном... Скраћено - треба ми адаптер...

Imaš na pijacama one adaptere koji su stvarno keva, imaju po 6-7 različitih priključaka, i prekidač za biranje napona (od 1,5 volti do 12volti). Ja imam jedan takav i kroz istoriju sam ga koristio i za telefon, i za "živo" napajanje kulera, i za radio, čak sam na njega punio baterije od fotoaparata. Izdrkavan maksimalno, em kupljen na pijaci, a još radi. Kupi to, pa ako baš nema priključak za segu, onda spoj žice na živo.