Prijava

Znači on nije lajkovao. Što ga banova onda? I ne mrzi te da tražiš nego si video da je IP iz Poljske i Češke pa prikrivaš dokaze.

A šta zaključi iz putanje kretanja ovih drugih ljudi, da su bili dokoni u hotelu ili aerodromu? Svaka čast, dovoljan razlog za ban nema šta. Znači nemaš ni iste IP adrese kao dokaz. Kao što rekoh jedini dokaz je uzajamni lajk. U redu ako te to čini srećnijim.
Znam da imaš i Scipionove IP iz Engleske kao Efigijeve iz Nemačke, ali i tu prikrivaš dokaze. Celte čak i ako ih nađeš nećeš priznati. Bez veze i bez potrebe zagazio si u nešto što nikome nije trebalo. Ali ima tu i drugih modova pa će proveriti odakle se Scipion najčešće logovao, kao i Effigy.
Celte omanuo si 100%. Naravno izguraćeš ti svoju istinu na plećima moderatora i uglednog autora Vukajlije, ali nemoj u RL da se cimaš na taj način. Možeš da napraviš veliko sranje

hahahahah koji trol... al zabavno :)

Izvinte, nije da se petljam, ali me zanima kako se zna da li su to sve Virtualovi ili Cepačevi dupli? Meščini da Kelt nije na to odgovorio

to salabajzer, pali :)

Можда је човек стварно читао своје дефке са других налога? Ко ће га знати.

Nije Jereven, nego Jerevan. I to nije preko sveta, nego se graniči sa Turskom.

hehe... jeste, jermenija.
aj ozbiljno virtual, jel se zajebavas, il si ozbiljan? al molim te, iskreno.

hehe... jeste, jermenija.
aj ozbiljno virtual, jel se zajebavas, il si ozbiljan? al molim te, iskreno.

Celte bre boli me kurac za nalog, što se ti cimaš toliko ko da imaš platu 3000 evra za njuškanje čiji je koji dupli. Cepam atome, Effigy i Scipion stvarno nisu moji dupli, ako hoćeš veruj ako nećeš ne moraš, znam ljude jebo te bog i stvarno nisi u pravi za njih. Ne znam kako da ti objasnim tu ni crtanje ne pomaže. Cepaj dalje i to je to.

Ево проверите за ову девојку не знам који јој је али ми се чини да ме лајкује :Д
http://vukajlija.com/recnik/autori/35169

aj objasni ovo:

kako je moguce da si aktivan na sajtu, onda prestanes, nema te par minuta, onda te jedan izlajkuje iz finske, onda se on izgubi, prodje par minuta, pa te izlajkuje neko iz gruzije, prodje par minuta, pa te izlajkuje neko iz jebemligaodakle, prodje par minuta eto opet virtuela?

aaa jermenija, pa to je blizu... oni su beše pravoslavci neki, nešto? a?

a može biti da ti ljudi nisu niđe putovali, msm, stvarno, tolke destinacije za tako kratko vreme, nemoguće.... ali možda su oni stvarno stvarni ljudi, koji imaju... kako se to zove... dinamičke ip adrese...? tako nešto...? neke te programe za skakanje sa ip-a na ip, i oni to rade nako, bezveze, a da to nema nikakve veze sa virtuelom? da je on samo kolateralna šteta? nevina žrtva? e, da, a jel to sa ip adresama može da ima neke veze sa tim što je u tim nekim naprednim zemljama uveden ipv6? ne? ne znam, bacam teorije, to uvek radim kad gledam šerloka holmsa...
:završila kokice, prelazi na sladoled:

Ево проверите за ову девојку не знам који јој је али ми се чини да ме лајкује :Д
http://vukajlija.com/recnik/autori/35169

Reklame. Skloni se LOL-e vidis da gleamo prenos.

Можда су ишли на смену у веце, а има једна шоља.

LJUDI KIOHJ VAM KURAC VISE, KAZITE LAJKOVAO SAM SEBE, I CAOOOOOO!!! TAKO SAM I JA SEB E LAJKOVAO I PRIJAVIO SAM NIKO ME NIJE BANOVAO, ZASTO? TO NIJE POSTENO, ZALUZIO SAM BAN, BANUJTE ME, REKO SAM TRAJNO OVAJ PROFIL, SLOBODNO. I BOLI ME KURAC MENI ZIVOT NE ZAVISI OD OVOG, OVO JE MRTVA ZAVISTNOST, STA SE KOJ KURAC PRAVDATE ORTAK, TEBRA, BRAT , TETKA STRINA, CICA, BABA, STRIC... KOJ VAM KURAC? KAZI TE KAO JA. JA SAM LAJKOVAO SEBE S E S JE LAJKOVAO SEBE I BOLI ME PATKA, BAR SAM ISKREN I POSTEN ZA RAZLIKU OD NEKIH. ALI KAO STO REKO, TO SU TI SRBI, STO ON DA IMA, A DA NEMAM JA!!!!! ZATO I PRP[ADAMO!!! BANUJTE OVAJ PROFIL TRAJNO I AJ U KURAC VISE BNECU DA SE NERVIRAM. ALI OCU SAMO JOS JEDNO DA KAZEM.

SKINITE MI BAN SA NICK "SES" JER SAM BANOVAN NA 30 DANA ZATO STO SAM IZNEO SVOJE MISLJENJE!!!!!!!!! AKO NE BOLJE TRAJNI NEGO 30, NECU DA SE NERVIRAM ZBOG DEBILA! AJ PA TAKO, CAO, ZDRAVO, I SRECAN VAM PRAZNIK SVIMA! ZIVI BILI!

ajd proverite ovaj nalog...čini mi se da me lajkuje od kad sam se registrovao..definicije su mi sranje a ima ih i među odabranima..ja nemam drugo rešenje nego da me čovek lajkuje...

http://vukajlija.com/recnik/autori/1

Celte bre boli me kurac za nalog, što se ti cimaš toliko ko da imaš platu 3000 evra za njuškanje čiji je koji dupli.

ovo je cirka 3min posla... kako tebe ne mrzi da otvaras tolike duple i tako revnosno delas?

ipv6?

Не. ипв4 има мањи могући број адреса, овај има више. Ко регистарске таблице. Биле са 4 цифре, па дигли на 6 после, јер не могу све да попишу.

LELE KOLKO SAM SE NAPIO :)

SES objasnijo. Prenos se nastavlja.. lololololol

KAZI BRATE, TOVARIM SVE SREDOM.. :d

aj objasni ovo:

kako je moguce da si aktivan na sajtu, onda prestanes, nema te par minuta, onda te jedan izlajkuje iz finske, onda se on izgubi, prodje par minuta, pa te izlajkuje neko iz gruzije, prodje par minuta, pa te izlajkuje neko iz jebemligaodakle, prodje par minuta eto opet virtuela?

E jesi naporan. Sve i da je tako to ne znači da su moji dupli. Meni je ceo dan otvorena Vukajlija ali napravim riferš povremeno. Brate, sviram, vežbam, skidam i analiziram muziku. Vukajliju osvežim u pauzama. Drugo, čitav dan gomila ljudi cirkuliše oko mene. Čitaju, čačkaju, čak i kometarišu sa mog naloga. Bilo je i nekih definicija koje nisu moje. Ne čuvam ja kompjuter i nalog kao mod. Boli me dupe ako neko od drugara ocenjuje, kometariše ili čak okači defku preko mog naloga. Priznaćeš nije bilo problema, uvreda i slično. Zajebavmo se malo i to je to, a ti navalio kao kerber. Stvarno ne vidim svrhu. I odbanuj atoma ima dobre definicije i pismen je čovek.