Prijava

Jedina tema koja je koliko toliko uspevala da izvuče dobre defke iz blata loših. Ona tema je zatvorena zbog ortačkog predlaganja. A neka onda mi smrtnici možemo samo predlagati defke a ne i pojačavati ih sa +1. Ovo pre svega služi da se i neki novi autori lakše iskažu, jer mora da se stvori neki balans sa ovim praćenjem autora. Koliko sam primetio malo autora prati nove definicije. Svi su skupil grupu omiljenih autora (Kao i ja) i retko zalaze u nove defke.

и где ће да стоји?

Само везе и везице , не може то тако.....

За.

Stara tema je sasvim dovoljna, a i preglednija samo treba da se više kači na nju.

Слажем се са Џанкијем.

И ја се слажем са Џанкијем. Мали зна.

Slažem se sa džankijem,znači protiv si?

Da osvežim ovaj predlog, jer mi se nijedan od modova nije izjasnio..

Pa onda nemoj da pratiš nikoga, nego čitaj redom.

ЕДИТ: Ништа. Мислио сам на дефиницију дана. Која је то тема у питању?

Malo mogu modovi da ti pomognu oko ovoga. Ima jedan cika, treba njega da pitas.

Pa čitam redom, ali treba proći preko svakakvih govana da bi našao lepu defku i kad bi svako to radio i predlagao bilo bi super.

Zar nema već jedna tema gde se predlažu defke?

саншајн, подржавам те, иначе, међу омиљеним си ми ауторима ;)

друштво, свратите и до мене, трудио сам се ове године ;)

don_brate има јако добре дефке, а и постере

то што доста добрих дефки не оде удабране је ствар модераторског НЕхумора који је последњих пар мјесеци еволуирао

Mogla bi npr da se vrati trka za defku dana kao kombinacija sa sadasnjim sistemom. Te defke dana bi bile automatski ubacivane medju odabrane, bila bi samo jedna defka dnevno vise, sto ne bi smanjilo kvalitet, a povecalo bi se citanje novih defki.

U tom slučaju bi brendirani autori koji imaju 50-100 pratilaca bili u velikoj prednosti.

wlex88, dobra ideja