Prijava

A to.

Kontaktiraj Rasnog on sigurno uzima to za 450. Kaži da sam te ja poslo.

И да, пошто сам се бавио сервисом рачунара једно време, а то више нећу моћи, ако неко хоће да му поклоним од резервних делова шта ми је остало
ЕДИТ: Ви само дајте лову поштару за поштарину, па у здравље да вас служи све

Sale šta će tebi delovi za kompove, hoćeš možda da ih služiš kao prilog u restoranu hahah

Ма велики део ствари сам давао људима кад су соносили на сервис, остало ми још само 512 и 256 мегабајта ддр кеца и неки хард диск од 80 гига који сам користио за бекап ако некоме морају да се сачивају подаци

Hahah elek kako si duhovit jebote ne verujem.

Имам и цд са виндоуз седмицом (све едиције, од 32-битног стартера до 64-битног ентерпрајза, преактивиране) и hirens boot cd, али реално та два можете и сами да направите

DEEE DEEEE ER

To više ni ja ne držim u kompu a rifrešujem konfiguracije svakih 9 godina.

Делови су ако радиш сервис, јер 40% људи у Србији носи рачунар старији од ватре у сервис и каже: "Мој мали сјебао док се играо, сигурно су вируси" или ако жели да звучи као да познаје материју "Земљаче спржи му системе"

ЕДИТ: Ово је из искуства

Da li postoji kakav spy software za čitanje poruka na whatsapp-u i viber-u BEZ pristupa mobilnom aparatu??? Ili nekakva slična caka....

Naime, mi u firmi mislimo da nam šef svima čita poruke, jer zna neke stvari koje ne bi znao nikako osim da ne čita whatsapp ili viber poruke.....

Jel to nas pere paranoja ili gdje ima vatre ima i piromana?

imaš odvratan grudni koš

Jel to nas pere paranoja ili gdje ima vatre ima i piromana?

Da vas neko ne druka šefu?

A sto ogovarate ruku koja vas lebom rani?

Rani pasce da te ujede...

Da vas neko ne druka šefu?

ne, kolegica i ja smo se dopisivale preko whatsappa i ni sat vremena poslije šef je reagirao točno kao da je znao o čemu smo tipkale.....bez slučajnosti.....i nije prvi put tako....a nijedna od nas mu nije ništa rekla, čak nije ni bila blizu njega kilometrima....

Ako koristite sluzbene telefone onda vas prisluskuje/spijunira

Ima ta fora ortaku zena pokazala sta je tacno pisao jednoj klinki iz kraja sto je peglaju svi

Ako koristite sluzbene telefone onda vas prisluskuje/spijunira

Da, službene telefone....tj. kartice s brojem...kolegica si je uređaj kupila sama.....

Ma nebitno firma kao vlasnik broja moze da dobija transkript. To je neka kao decija kontola stop pedofiliji i to