Prijava

Ako imate bilo kakve seksualne probleme ovde mozete slobodno da pitate mozda smo u stanju da nekako pomognemo i resimo sve nedoumice.Devojke ako imate da pitate nesto slikajte vase medjunozje i postavite ovde i vas doktUr sunce ce vam pomoci .hvala unapred :D

Evo ja sam mešao muško i žensko na četu k'o Stefan Kostić. Mada valjda je taj problem rešen...

Ne mogu da dočekam dan kad će Frenki da nam završi ganfersku vulvu! Pomozite!

Hoću da jebem kao oni sa teme jebanje na forumu :)

Trisa

Zbog pojave trandzi na sajtu povecan je problem mesanja muskog i zenskog.To je obicna pojava i ne moras da brines :D

Šejn

moras prvo da kupis usb prikljucak.inace ne mozes da jebes

Tulumbac

Koriti desnu(ili levu) ruku dok ne nabavi.

zdravo Joy.
imam 11 godina,uvjek vas citam i najveci sam fan, ali u poslednje vrijeme me muci jedno pitanje.
cesto mi se desava da se napalim na cudnim mjestima, i tada moram (ali bas moram) da se ispraznim (ako me razumijete), npr kada igramo WOW, ili kada razmjenjujemo Pokemon slicice mene protrese nesto i moram da izdrkam, moji drugari kazu da nisam normalan i da treba da potrazim pomoc. molim, pomozite!
hvala.

Ima li ova tema neku poentu ili samo spem?

pricaj sta te muci? :)

zdravo Joy.
imam 11 godina,uvjek vas citam i najveci sam fan, ali u poslednje vrijeme me muci jedno pitanje.
cesto mi se desava da se napalim na cudnim mjestima, i tada moram (ali bas moram) da se ispraznim (ako me razumijete), npr kada igramo WOW, ili kada razmjenjujemo Pokemon slicice mene protrese nesto i moram da izdrkam, moji drugari kazu da nisam normalan i da treba da potrazim pomoc. molim, pomozite!
hvala.

Zdravo sedplas. Nemoj da brines zbog svog problema ,veliki broj seksualnih manijaka ima tvoj problem ,tako da je to sasvim cesta pojava! Tvoji drugari nemaju pojma , reci im da je drkanje zdravo i da bi i oni trebali da ga praktikuju sto vise . Tvoja draga redakcija. Za ovo zanimljivo pitanje si od nas dobio gumene rukavice za pranje kupatila, verujemo da ce ti trebati !

Haha :)

Ajde ovako:
Imam pritajene nimfomanske sklonosti. Šta preporučujete?

Imam pritajene nimfomanske sklonosti. Šta preporučujete?

Jebi se.

Зар стварно мислиш да ће ти неко отворено изнети свој проблем у нади да ћеш га ти, или неко други решити? Наравно да не, сви ће лупати глупости тако да нема сврху да живи тема. Ај сад лок.

Imam pritajene nimfomanske sklonosti. Šta preporučujete?

Jedina tvoja greska je sto su pritajene , svaki covek treba da bude ono sto jeste ! Postani ono sto jesi i zasluzices i ti nagradu od redakcija!

Ја сам заљубљен у један маслачак.Хтео бих да га јебем , шта да радим?

Imam pritajene nimfomanske sklonosti. Šta preporučujete?

Jebi se.

Fala, 'oćem. Ali mogli bi i vi :)