Prijava

Po mom mišljenju jedna od najzaraznijih igrica,trenutno pikam 11-icu,ali možete u postovima da se osvrnete i na starije managere...Da li više volite da vodite strane ili domaće klubove,niželigaše ili klubove top klase,koje su vam lige najomiljenije?Koje igrače biste preporučili drugima da dovedu,a da ne zahtevaju ogroman utrošak novca na sam transfer i plate?Eventualni bagovi na igri?

jel imas neki link da skinem sebi ?

Имаш торент...

Pa mislio da je neko već skidao,pa da dobijem link koji je radi,jer ima milion koji su sranje.

Dodao sam čisto najosnovnije sad,mislim da je dovoljno za pokretanje neke ok diskusije za one koji igraju...

Играо осмицу са Тотенхемом. Решим да узмем неки осредњи премијерлигашки клуб са потенцијалом па да терам, и избор падне на њих највише због Робија Кина. Градио тим полако, и после неколико сезона постао један од јачих. Сећам се да је Бејл и тад имао добре оцене, дечко је кидао на левом беку. Ове нове не знам ни дал би моја макина могла да потера, а и охладио сам се од менаџера после тога.

Иначе на том менаџеру је неки осамнаестогодишњи Чех из Славије био велика нада, сви клубови се попалили за њега. Нисам играо довољно дуго да видим хоће ли постати звезда. И Хамшик је исто био популаран колико се сећам.

Ја једини менаџер који сам играо и играм је ФА Премиер Лиг 2002 , а што је најјаче скинуо сам и почео да играм пре 2 месеца :))
Узео сам да водим Јеовил , он је ту био најнижи ранг , конференција , значи пета лига , и са најмањим буџетом и последњи на ранку.Сезона 2002-2003 , ја освојим прво место , и напредујем у четврту лигу , ту одма освојим прво место и пласирам се у трећу лигу.У трећој сам се мало мучио , али сам остварио фрапантан успех.Стигао сам до финала ФА купа и ту ме глупи Арсенал разгузи за све паре , 6-0.Али уђем у плеј оф за другу лигу и прођем.Значи 3 сезоне , три промоције у виши ранг, а са финалом ФА купа обезбедио сам учешће у УЕФА купу.Ту ме одмах у првом колу избаци Сарајево , можете мислити.Е у другој лиги сам се четири сезоне борио за опстанак и увек успем да останем ,али никако да се убацим у борбу за плеј оф позицију.Управи се то није свидело и отпустили су ме јер је идиотима циљ био пласирање у премијер лигу!Еј рођаци па де то може!Од њих пређем у Норич , који је био испао у трећу лигу , са њим се лагано одма прве сезоне пласирам у другу лигу и сада се поново борим за опстанак у другој лиги.Изгледа да је то крајњи домет мојих менаџерских способности , Чемпионшип и опстанак у њему.

Laki sad si me podsetio na premier league manager na soni kecu,ti prastari manageri su imali dušu. :) Bukvalno po ceo dan leti sam ga igrao dok me ćale ne istera predveče da se igram sa drugom decom :D Osmica je imala onaj trip posle dve i po sezone da te izbaci i igrice,tačnije 15.decembar 2009.čini mi se...Sad isto ima Čeh ludak na jedanaestici,Kadlec,moj vršnjak,igra napadača...Dečko jebe,bukvalno se svi otimaju za njega iako ima 18godina,video sam na editoru da mu je potencijal 162 čini mi se :P

Eto ja igram FM 2011 sa Zvezdom :) 2015. liga šampiona već 3. godina uzastopno.Jednom osmina finala LŠ, jednom osmina KUP UEFA. Ko planira da počne da igra, "otkrio" sam par vrhunskih igrača(domaćih) i neke od njih nisam doveo dok su bili jefitni i sada igraju u eliti :)

Eto za početak:

-Medojević(Vojvodina)- 900k; Vezni;sad mi je standardan u reprezentaciji :)
-Saša Markovič(OFK)-1M;Vezni; hoće u Zvezdu, ali na samom početku, kod mene je sada u Marseju i vredi 5-6 M
-Ognjen Vranješ(Zvezda)-odbrana; dosta je mlad na početku, ali potencijal;

Inače, Kaluđerović vredi mnogo. Dva puta za redom je proglašen za najboljeg igrača srpskog porekla(ispred Vidića). Ali cela tajna leži u onim "klonovima" iz Južne Afrike. Svaki dođe za 100k a ode za par miliona u neki vrhunski tim :))

E,da, preporučujem svima da igraju onaj Footbal manager, a ne Premier. Jer je Premier smešan menadzer. Igram menadzer od 2002 i Premier nikad nije bio ni blizu "profesionalan".

I ja obozavam igricu mnogo je dobra :) iako ne znam bas najbolje ove znj klubove pa mi brat stalno pametuje koga da dovedem ali sad cu malo vas da slusam ;) ja najvise volim da igram sa Partizanom i Realom(ne zbog ronalda ne mogu organski da ga podnesem). .ja obicno dovodim poznatije igrace sto je tesko jer nema se para kriza je. .ali hvala na savetima :D

uuu ja kuvam 2008 vec dugo vremena....igram sa partizanom...igrica arci samo sto sam prije znao izghubiti previe vremena na njoj :D

E pa ne mozes da igras a da ne gubis vreme :D koji vam je omiljeni fudbaler?

kod mene Zoran Tosic jebe kevu svima asistencijama a Kwabena Agouda trpa sve po redu u napadu ima maximalnu ocjenu za sut iz daljine cak sam dogurao do polufinala LS...7 titula od 8 prvenstava 6 kupova 7 supercupova....jedino me nervira sto je napocetku uprava prihvatala velike ponude....sada to ne rade jer sam legenda kluba :P

@Banic jebu i Ignjovski i Pejčinović koji su na pozajmicama u inostranstvu pa se lako mogu otkupiti posle od Rada i Ofk-a.Sem igrača Zvezde i Partizana dobar potencijal je Pavlovski iz OFK,jeste da mu treba vremena da se razvije,al' ajde,kao i Krčmarević iz Čuke npr.Afrikanci su hit,Nigerijci pogotovo,kupi ih kod mene i Banat i proda ih za solidnu lovu...Kroz par godina bude i dobrih Kolumbijaca,Argentinaca i ostalih Južnoamerikanaca koji su povoljni,sve rešava dobra skauting služba.Sad ne igram zbog prijemnog za fax,ali pravi FM manager zaslužuje gubljenje vremena. :D

Secam se jos menadzera '98 koji sam sa burazerom pikao na pentium kecu. Cepali smo redovno sve menadzere do devetke, posle smo odrasli, jebem li ga. Imali smo trip kada dodje red na jednog da igra, ovaj drugi mora izaci iz sobe kako ne bi gledao koje ovaj igrace dovodi i sta radi. Veoma zarazna igrica. Uglavnom smo cepali fifine zato sto su bolji. Ko god kaze suprotno taj ne zna da igra fifin menadzer. Bili smo toliko zaludjeni igricom da smo od 8-9 ujutru do 1-2 uvece cepali sa sat-dva razmaka da odmorimo oci. Znali smo i sve moguce bagove, tipa za izgradnju stadiona i ostala sranja. Uglavnom, igrica budi lepa secanja, voleo bih da cepam jedanaesticu, al ne verujem da moze na moju masinu.

Valjda se niste tukli kad jedan prilikom svog turna vidi da ste zainteresovani za istog igrača :D

Рођаци настављам доминацију на овом менаџеру. 2014 година титула се подразумева сваке године, наравно и ЛШ. Прве сезоне отишао у Лигу Јевропе и прошао до четвртфинала где ме је сјебао Ливерпул. Друге сезоне до осмине финала ЛШ, Марсеј ме добије. У трећој исто прођем и Интер ме једва добије. Сад у четвртој сам испао у групној фази. Играм са Партизаном и никог не продајем сем ових ојебина типа Богуновић, Мијић, Вашингтон итд... Довео сам 4 играча, остало је све што из младог погона, што ови што су били у тиму. Прошле године сам узео титулу 7 кола пре краја и наравно у предзадњем пустио Телеоптик да уђе у Европу, то ми био једини пораз те сезоне. Уништио сам култ дербија :) Само једна изгубљена остало све победе...

Иначе најбољи по мени је моја прва љубав, Football Manager 2002.

Jedanaestica mi se nekako ne sviđa, zbog mutavih regena, kako menadžera, novinara, tako i igrača. Te njihove dečije ogavne face ne mogu da gledam. Poslednji menadžer koji sam sa uživanjem igrao je osmica. Dovedete u Zvezdu Rene Mihelića, Džudžaka, Aaritala, Zaratea (on je malo skuplji, oko milion, ali melje) i dovedete par Izraelaca jer mnogo igrača u Izraelu ima da igra po petnaest pozicija. Dor malul je za desnu stranu celu. A za celu levu je Kostarikanac Marvin Angulo. Ako skupite kintu prodajom svojih drveta (tada ih je Zvezda imala na izvoz) možete dovesti sve ove igrače na početku odmah. Jer svi koštaju do pola miliona, sem Zaratea. Ako ikako posle skupite kintu obavezno Laurito, napadač, njega sam imao sreće da dovedem, jer sam skupio kintu za sezonu, prodao već nekog od ovih koje sam doveo, i posle kupio njega. On je imao prosek golova 2.36 po meču. Znam da je dao preko pedeset golova u toj prvoj sezoni. Jebote, sad sam se opet naložio, ima da skinem osmicu momentalno :D

Ja sam kuvao sve segine menadžere u poslednjih 5 godina. NIsam 11icu igrao jer sam se bojao da ću sjebati faks totalno. Velika je zaraza. Kod mene se jednom 3 mjeseca igrao menadžer, na dva kompa, a ja i cimeri se samo smjenjivali. Najveći uspjeh mi je odlazak sa Jamajkom na SP, a sa klubovima sam osvajao svašta.