Prijava

Šta vas najviše frustrira?

Mene frustrira što ne jebem sve što bih htio, što ne uradim sve ono što planiram, što nisam duhovit koliko bi htio, što ne smaram dovoljno sa otvaranjem novih tema, što mi treba više od 5 piva da se napijem, a često nemam love, što nismo baš mnogo razvijena zemlja, niti region, što nema dovoljno pametnih ljudi s kojima bi pričao o nekim štreberskim i čudačkim budalaštinama, što i sam nisam dovoljno pametan da bih skapirao prave nerd-ove, što su mi većina drugova seljaci, što sam i ja seljak po standardima nekih drugih, što ideje nebitnih ljudi ma koliko bile dobre uglavnom ne piju vode, što ne znam lijepo da pjevam, a volio bih da znam, što nisam naučio ni jedan instrument da sviram, što sam glup za određene stvari, iako sam pametan, što po svoj prilici neću imati neko kreativno zanimanje, što izgledam pet godina mlađe od svojih bioloških godina, pa me često drže za klinca iako to nisam, što još nije došlo ljeto i nema zenba i sunčanje, ... itd. Ne da mi se više da serem :)

frustrira me kad sam bespomoćna.

Mene frustira to što otvaraš nove teme svakih pet minuta.

Mene jebeno frustrira baba koja neće da mi da 6 iz poslednjeg ispita nego me drka da naučim.

BABA DAJ 6

Ahahahahaha, kod babe nema džabe! NE DAJ MU, BABAAAAAAA!

Мене фрустрира то што се моја мајка фрустрира због мог факултета... Ако један паднем она нервни слом има...
И фрустрира сам се један дан кад сам возио кроз град, такси је мајка.

Ta je tema već otišla u spam.

JEBAĆU TE BABA AKO TREBA.
Bolje lapo sata gadosti nego DA UČIM JEBENU AGROHEMIJU

CARA JE REKO DA NEĆE DA NAUČI I AMIN!

što ne znam lijepo da pjevam, a volio bih da znam

Ko kaže? Ne može svako da spjeva himnu :))

Frustira me to sto ne mogu da nadjem dobar posao. Sto ne mogu Caletu da ubacim u Dzep jedno 100 eura i da ga ne slusam kako mi sere. Frustira me sto mi je zivot postao jebena monotonija i sto ne mogu da nadjem normalnu devojku sa kojom mogu da pokrenem neku drugu temu osim "Veliki brat i slicnih gluposti"..

Frustrira me to što kladioničari ubijaju čet.

Дај, не спемујте човеку тему.

Фрустрирају ме папучари. Такође ме фрустрирају крелци из мог друштва који за први мај морају да иду на Јастребац, јеб'о их он.Планина где се сви из града начокере за први мај, а преко целе године ни не помишљају да се прошетају до њега.

FRUSTRIRA ME DZANKEE JER RADI ZA KLADIJONICU

Frustrira me što non-stop nešto jedem!!!

FRUSTRACIJA ME CARA JER JE PRODANA DUŠA I NE PRIMA U RČ!

frustrira me sto sam sam sebi odavno obecao da cu da popravim ocene, da smrsam i da cu da naucim da sviram gitaru, a mrzi me da mrdnem dupetom.

Пет минута смишљам шта да напишем и закључио сам да ме ништа не фрустрира, мајку му јебем. Кад добро размислим, имам све у животу што ми треба. А то што немам, који ће ми курац ионако. Доћи ће кад-тад.

=============

Невезано за тему...

Момци, мојне да се љутите, али упропаштавате човеку топик. Капирам да има људи који би написали нешто паметно, али одустану кад виде ово:

FRUSTRIRA ME DZANKEE JER RADI ZA KLADIJONICU

FRUSTRACIJA ME CARA JER JE PRODANA DUŠA I NE PRIMA U RČ!

Frustrira me bahatost u globalu. Ništa više, ja sam srećna osoba.

važi džimi, evo izvinjavam se. :)
frustrira me što sam lenja stoka koja se svađa sa roditeljima, iako je rekla da će da prestane. frustrira me to što sam odjebao najboljeg ortaka zbog cure, sad se pomirili al nije to to. frustrira me što me brat smara da ustanem sa kompa, pa ću da nastavim sutra. ima jedno 15 stavki.