Prijava

Paranormal Activity smara,malo sam se iscimao jednom ili 2put...hjuman centepipad(ljudska stonoga) i srpski film su ubedljivo najbolesniji

Џими sada cu odgledati ovaj film sto si ti okacio

au jebote o.0...ovo stvarno moze ostaviti traume na par dana...jeziv je film skroz

Neki crtani, sjećam se da je bio nekakav kapetan Božićno drvce. Atmosfera bila neka jebena.

sada planiram da odgledam ovo http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTYzOTc2NDIwMF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzAxMTM2Mg@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg Mesa mi je dao na cetu pre par dana,kazu ljudi da je zajeban,nadam se da ce me istraumirati

sada planiram da odgledam ovo Mesa mi je dao na cetu pre par dana,kazu ljudi da je zajeban,nadam se da ce me istraumirati

Odgledacu cim popusim pljugu

@Vajskrstese

Au,to sam sad hteo da napišem i vidim da si postavio.Ja to još kao klinac gledao.Uhvatio sam početak ali nisam znao kako se zove film,i radnja normalno piči paralizovan dečak,ma nemaš pojma da je horor!Sve dok nije otišao u šumu da ispaljuje neke raketice.Usro' sam se tada!

Ona macka sto je na pocetku teme pominju me je traumisala jedno vreme. Jos kad je napadnu oni misevi pa oce da je pojedu zakolju otkud ja znam. A moze li neko da iskopa video od onog drveca sto peva u sumi? Ima 2 rupe za oci i jednu veliku za usta. Jos je i pevalo nesto i ziv sam se usrao. Najgore mi je kad to drvece peva u jesen pa dolazi zima i sva me neka praznina i strah ispuni tad... Jezivo. Mislim da svi znamo na sta mislim. MOLIM VAS DA MI DATE NAZIV CRTANOG ILI BILO KOJU INFORMACIJU.

Ju on serijal arci

Интересанто срање које никога не интересује : Дизни је снимио Дамба како би покрио губитке Фантазије. :)

Mislim da su mi ostali emocionalni ožiljci od tog videa (roze slonovi). Veća trauma od Leptirice, Davitelja i domaćeg crnog talasa u totalu.

Onaj film o ratu u Vukovaru. Ono kad kuvaju one babe ljudsko meso. Kad sam bio mali plasio sam se svih tih filmova o ratu u SFRJ. A i danas mi se gade.

Zove se "Vukovar, jedna prica" mamu mu je'em.

motmanovo proročanstvo...ne znam zašto. je li u pitanju jeziva muzika, da li neke scene, ali bukvalno jedini film posle koga ne mogu da spavam.. kad zove Indrid Cold Ričarda Gira na telefon userem se.
http://youtu.be/slhtmGHa12s

Ne znam kako se zove film ali gledao sam ga kao klinac devedesetih.
Radnja je sledeća: Neki dečak ulazi u ukletu kuću, tamo se valjda uplaši i opadne mu sva kosa. Posle toga uzme neki preparat od koga mu poraste OGROOOOOOOOOOOMNA riđa kovrdžava kosa, koja je rasla što je više šišao! Onda legne da spava, kosa mu je zakačena za plafon kako ga ne bi ugušila. Zatim sledi san u kome on beži, kerovi ga jure, kosa se vuče po betonu, psi ga vuku za nju, on pada...
Posle sam morao da idem u školu pa nisam odgledao do kraja, ali sam se često pitao šta se desilo, osećao sam neku uznemirenost kad god bih se toga setio...
Tek u srednjoj školi sam saznao od druga da se na kraju sve dobro završilo, klinac se vratio ponovo u onu kuću i kosa mu se vratila u normalu.
Ako neko zna kako se zove film neka kaže, voleo bih da ga odgledam.

Pink Floyd - The Wall
Gledala sam ga prvi put s nekih 5 godina jer sam u video rekorder slučajno ubacila to umesto Maze i Lunje. Prvo sam mislila da je crtani za decu i kao super... 2 sata kasnije sam trčala uplakana kod majke i vrištala: "Neću da umrem!!!"
Scenu u krvavom bazenu sam sanjala godinama.
Sad mi je to jedan od omiljenih filmova.

http://www.youtube.com/watch?v=FCMHmDnfD6I

ZeZaToR probaj na nađeš film pod imenom Puter od kikirikija, ili nešto tog tipa, jer dečku je od toga rasla kosa, čini mi se, bila sam mala ne sećam se dobro

Hehe, pa jeste glupost kad porasteš:))