Prijava

Paaa pošto je sve veći broj ktitor naloga i svih tih zanimljivosti, i vidimo da se broj promjenjenih imena povećava sve više i više.
E sad' da se uvede da prilikom prertrage sirč endžin pretražuje i promjenjene nikove.
To nije neka velika promjena to se može uraditi lako a bilo bi kul i život bi značilo.

било ја мислим.

Pa kontam da kada je bilo nije bilo toliko promjena nikova, danas svaki drugi autor ima promjenjen nik.

ja samo da kažem da se stevo pop'o na kurac sa ovom slikom...

a to mu je i cilj

Stefane, šta ćeš kada svi provale da se samo zajebavaš i da ih ložiš na glupe fore? Kada svi skontaju da ti uopšte ne misliš za sebe da si awesome i da ih samo tovariš jer znaš da to smara ljude?

?

aahhahahahah, koji si zigot nevera, ladno si obrisao pvtee

matori, realno, al ne sećam se da sam skoro video tako nekog iskompleksiranog, pa makar i preko neta, kao što si ti :)

stefaneK, realno si mi išao na kurčinu sa onim tvojim awesome fazon, tek skoro ukapirah da si bash AWESOME! i da stvarno veruješ u to! RISPEKT!

napisaću defku stefan i cara, oću titami..

Realno StefanK sam ima moc skoro kao cela pandanska sekta.

Realno ljudi STEFANK glavna tema. lol

Realno ljudi, od kada je Stefan marnuo kulen, svakim danom sve više i više prelijeva!

Ovo ode u spam. Već bilo predloženo. Katančite.

Mislim da je Cara samo ljubomoran na StefanaK.
A ti gosn terorista ne sputavaj spam.

kad može stefan može i murnjo. da vidimo šta kaže murinjo na ovu temu? iii???
http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201010/30959/medium_untitled.jpg?1304009045
MURINJO JE ZA!!!

Maniak
stefaneK, realno si mi išao na kurčinu sa onim tvojim awesome fazon, tek skoro ukapirah da si bash AWESOME! i da stvarno veruješ u to! RISPEKT!

Word.

BojanBojanBojan
Realno StefanK sam ima moc skoro kao cela pandanska sekta.

Skoro? Pih...

robopinki
Realno ljudi STEFANK glavna tema. lol

Always and forever.

BojanBojanBojan
Mislim da je Cara samo ljubomoran na StefanaK.

True, true...

http://img18.imageshack.us/img18/9310/unledawesome.png

Hahahaha, nek preimenuju modovi temu u "Predlog: Pretraga Stefana Kostića"...