Prijava

Јовичић

Kakvo je vaše mišljenje o ovoj afričkoj zemlji?

Sjajna zemlja puna predivnih ljudi. Bio sam tamo u 2 navrata i mogu toplo preporučiti da tamo valja otići... bez obzira što su sirotinja i što su crnci (iako nisam nacionalista) su mnogo dobri ljudi nevezano na materijalno stanje iako su neverovatno siromapni a imaju toliko potencijal koji ne mogu, ili pak nećeju da iskoriste bez obzira što ih to sprečava da i dalje budi ili pak prestanu da budu sirotinja.

Toliko o ovoj divnoj zemlji!

I sad ti misliš da je 32 miliona Uganđana manje vrijedno, samo zato što nemaju Teslu, i tamo neke medalje?

Ко је рекао да ја то мислим? :)

Ја ти само кажем да ми кажеш, односно молим те да ме научиш по чему је Уганда позната, јер би ја то стварно волео да знам. То ће ми једног дана струка бити, и свако знање је добро знање. :)

Мени је некако логичније да просечан становник Земље, а да није Србин, пре треба да зна ко је Тесла, и одакле је, него да је главни град Уганде Кампала, разумеш? :)

Samo da znate, tamo živi preko 32 miliona ljudi

Ja sam čuo da ima i oko 30 miliona crnaca.

Slabo šta znam o Ugandi, ali gledao sam par snimaka "ispod stola", tipa škorpioni i mogu reći da sam rijetko gdje vidio takvu brutalnost...

Ја мислим да је Уганда једна врло онако земља, али ипак се више ложим на Буркину Фасо.

Znam neke sitnice o Ugandi, malopre sam napisao ali mi je post progutan... Tako da više nemam volju da ih pišem... Ako me ne bude mrzelo posle možda otkucam.

Ja mislim da gledaju tv u boji iako su crnci tj. crno beli. Mislim da im to njihova radio-difuzna agencija omogućava iako su jako veoma dugo patili jer su samo slušali radio... Međtim, posebna zanimljivost je ta što je kod njih subota zapravo nedelja a obzirom da je to kod njh neradan dan onda ostaju bez muzike subotom, dok je po našem kalendaru to nedelja.

U Ugandi možete i gorile da ganjate, ima safari, ima dobra klopa, a univerzitet u Kampali je svjetski! A i pejzaži i nacionalni parkovi su im predivni! Imali su i onog ludaka Idi Amina, Tito i Sloba su za njega male mace :)

Овај последњи мали има најјачу косу на целом континенту.http://crs-blog.org/wp-content/uploads/2007/06/uganda_gulu_womenandbabies.jpg

Јел ово нека мода да се отварају теме о разноразним рупетинама? :) За С.Кореју капирам, баш је специфична ситуација, али Уганда. :))

Да не буде да спемујем, колико сам упознат са ситуацијом у Уганди, то је распала афричка рупетина позната највише по психо диктатору Иди Амину. А можда и није. Последњи краљ Шкотске је добар филм, препоручујем.

U Ugandi možete i gorile da ganjate, ima safari

Вероватно бисмо знали много више да је Тита наследио неки исто тако острашћени ловац који би ишао на сафарије тамо лолололо

Jovičiću, brate.
http://www.blog.rs/
Lako se pravi, još lakše se koristi.
U ime cele vukajlije apelujem, napravi blog.

Јел се и вама чини да им облик државе подсећа на пенис? Кад погледаш наопачке.

Костићу крадеш ми форе ја сам први Јовићчићу то предлагао тако да едитуј горе пост и напиши - "Лепо ти је Л0Л (са нулом између два Л) рекао да направиш блог" лололололо 8)

Ako si ti decko bloger, Jovicic ne mora prodati dusu. Odustani decko blogeru, jesi cuo?

Jovičiću, brate.
http://www.blog.rs/
Lako se pravi, još lakše se koristi.
U ime cele vukajlije apelujem, napravi blog.

Suviše sam ja dosadan da bi neko čitao moj blog. Ovako svoje budalaštine serviram ljudima u facu :D

POR SAM SUGR ON ME IN D NEJM OF LOV!

Bio sam u Ugandi, Zimbabveu i Južnoafričkoj republici....