Prijava

imam problem. Uključio sam NOD32 da mi prekonroliše komp i našao mi je neko čudo, evo teksta

File D:\System Volume Information\_restore{4B42D907-14A7-4287-9FD3-CA1D8E8C11E2}\RP560\A0107410.exe is infected with application Win32/Adware.ADON. The file can be deleted. It is strongly recommended that you back up any crucial data before you proceed.

šta da radim, a da ne zajebem nešto?

Možeš li da karantiraš ?

Ne, samo mi nudi opciju "leave".

E.... onda... ne znam.

Obriši ga ručno ako može. Ako ne može skini anloker.

Problem je što ne znaš šta može da se obriše.... Ako je nešto vitalno...

Hvala za anloker, ali malopre sam ga obrisao jer se baš u njemu nalazio virus. Kako, ne znam. :)

Pa jbg, skini opet. Nedovoljno sam haker da znam nešto više od ovoga. :)

Hvala brate. Jel da ga samo skinem, instaliam i pustim?

Sad videh, ima detaljan opis.

pise da instaliras pustis ga da skenira sve particije i sve strpas u karantin

Hvala još jednom:)

i da posto se download najverovatnije placa bar sa tog linka pogledaj da istoimeni program skines sa nekog drugog sajta

Evo ovde da pitam ,
Zadnjih par dana me konekcija zestoko zajebava , a posto pretezno igram haxball to se odrazava na lag u igri . Trebalo bi da radi brze , ali konstantno zajebava . Imam Telekom ADSL , koji vec paket ne znam , jedino sto znam da je download max oko 150 Kb/s i upload negde 20 kb/s .
Da li je jebeno do mene i kako to da sredim posto sljaka ko govno .

Ne znam za Nod32. Taj mi je bio komplikovan za korišćenje pa sam prešao na Avast. Posle skeniranja mi pokaže koji je virus i da mi komande "delete" i "move to chest". Pokušaj sa Avastom, da se ne njakaš sa Nod-om.

imam problem. Uključio sam NOD32

Meni je vec ovde sve bilo jasno. Predji na nesto bolje, NOD je rupa. Uvek me sokira kad vidim da se visoko kotira u nekim rejtinzima, a gde god sam video instaliran NOD, nailazio sam na viruse.

Evo ovde da pitam ,
Zadnjih par dana me konekcija zestoko zajebava , a posto pretezno igram haxball to se odrazava na lag u igri . Trebalo bi da radi brze , ali konstantno zajebava . Imam Telekom ADSL , koji vec paket ne znam , jedino sto znam da je download max oko 150 Kb/s i upload negde 20 kb/s .
Da li je jebeno do mene i kako to da sredim posto sljaka ko govno .

vise faktora :

1nesto vuce protok,torrent ili antivirus update.
2 konekcija slaba www.speedtest.com
3 mozda je flesh-a pokusaj da skones novi adobe player

Hvalav , ali ne verujem da je to .