Prijava

ja se secam neke devojke koja na beonjaci ima zvezdu, kao od cirkona da je, mada ne verujem da je stvarno cirkon u pitanju.... kasnije cu pokusati da pronadjem sliku ali daaaaaaaaaaaaaj...

Ovaj sa beonjačom došao kući, a žena i tašta se oduševile. Kaže žena "Vau, hoću i ja", a samo što se nije porodila...

Meni samo nije jasno kako uopšte spavaju ti ljudi sa bezbroj pirsinga po licu i telu. Ili moraju da legnu na nešto ekstra udobno da ih ne žulja, ili spavaju na ekserima, trećeg nema.

Реално, изгледа као да га је неко одвалио у вугла.

Mislim da prosečan i normalan čovek treba da bude umeren u svemu, pa i u ovome, a ovo nije ni blizu umerenog. Verovatno imaju jaku potrebu da budu drugačiji od drugih, da budu primećeni, pa makar i na ovaj način. Mislim da su kompleksi u pitanju i u svakom slučaju mnogo je bliže retardaciji nego slobodi duha...

Хм... Не свиђа ми се изједначавање термина ''просечан'' и ''нормалан''.

od svih telesnih modifikacija podržavam samo oralnu i korektivnu hirurgiju - čovek ne treba da trpi zbog grešaka prirode, ovi ludaci JESU greška prirode...

cim neko hoce nesto drugacije, odma je greska prirode
ne budite toliko zatucani

I ja sam gledao na NG tu emisiju,i koliko je opasno to tetoviranje oka,može da izgubi vid ako uradi ijedan pogrešan potez okom ....kako ludi likovi nevjerujem....

Meni samo nije jasno kako uopšte spavaju ti ljudi sa bezbroj pirsinga po licu i telu. Ili moraju da legnu na nešto ekstra udobno da ih ne žulja, ili spavaju na ekserima, trećeg nema.

I ja se pitam staklen......,i taj lik ima pirs na ku*cu šta je s glavom ?

Logično je da je pisac mislio na prosečno normalne osobe, a sigurno ne prosečno poremećene ili nešto slično.

cim neko hoce nesto drugacije, odma je greska prirode
ne budite toliko zatucani

+1

Проблем отежава чињеница да се људи толико узрујавају око свега тога, а уопште не би требало да их то дотиче. Имаш пирсинге, ако ти се има - имај, боли ме курац, мени ни из џепа ни у џеп.

Ма дај бре, има оних ликова који се ложе на трепанацију, налазе андерграунд хирурге који им буше рупе у лобањама, неки чак и ампутирају ноге, руке... Мислим, боли мене курац за све то, реално, али да је болесно - болесно је. Цела та боди мод „поткултура” је заснована на тешким психолошким поремећајима.

i taj lik ima pirs na ku*cu šta je s glavom ?

Mene više brine šta je sa vaginom njegove partnerke. :)

Ljudi imaju takav poriv jbg. ima kultura gde ima vračeva i šamana koji tako bodu pirsing. 'Oće ljudi da se osećaju "posebnim" - mada otišli su do ekstrema....

Mene više brine šta je sa vaginom njegove partnerke. :)

Ona krvari svaki put kad vode ljubav xD

Previše je ekstremno ovo što oni rade , ne razmišljaju šta dalje sa životom, posao,porodica...

Brate mili, ja mislim da imam najotvoreniji um od celog mog društva, jebeni sam performans umetnik (eno link na profilu) i nagledao sam se ljudi sa svim i svačim, ne marim za normalne pirsinge, ne marim za suspenziju, volim dobre tetovaže (ali dobre, ne mamavolimtejna varijantu), ali ubacivanje veštačkih materijala pod kožu na očigledno nezgodnim pozicijama i sakaćenje vlastitog tela u svrhu "individualizacije" ili neke slične krupne reči je prosto pogrešno... mislim, probuši obrvu, jezik, uvo, nos, ali čemu služi Princ Albert? Pa niko ga ni ne vidi...

http://1.bp.blogspot.com/_PqUbPadItF4/S5RZp7JDXPI/AAAAAAAATMU/39rFhR_vvs4/s320/11.jpg
Oni su želeli da budu ,,malo" različiti. Svaka čast, svako ima pravo na svoje mišljenje. Ali ipak mislim da delim mišljenje većine, jer ipak, malo nije ,,normalno".

A ne kontam sa tim amputacijama - jel to ladno marnu nogu sikirom il šta?

I posle umreš od sepse jer je loše ugrađena motka. To se valjda desilo i sa nekom devojkom koja je nakačila nekoliko stotina pirsinga i zagadila krv...

Realno, ni meni ne smeta, neka radi šta ko voli i šta ga čini srećnim, ali ne bi' ja tu ništa dir'o.. :)