Prijava

Jedan gadan na vratu, malo ispod grkljana, dugačak dvanaestak santima, od operacije. Odmila Frankenštajn.
Zatim na kolenu, od pegle, opekotina lučnog oblika. Bio sam baš mali, jebi ga.
I na šaci, na onom mestu gde počinje palac, jedan ožiljak od stakla u obliku ptice.

Imam jedan na prstu od malena i dva na nozi , jedan na cevanici a drugi na butnom misicu. Al me boli kurac moja majke kaze "muskarac bez oziljka nije muskarac" :)

E i samo da dodam da se zajebao ovaj lik sto kaze da ribe ne vole oziljke. Dolazim ja pretucen u skolu , stavio kapuljacu u usima sluske i boli me kurac za sve. Kad samo vidis prilazi petnaestak riba i pocnu o osecajnim sranjima.. "Da li boli ,!?" ljube me u nos , a obozavaju kad im istog trenutka kazes NE !

Ух, да почнем
Имам један на скочном зглобу десне ноге, један на цеваници и на листу десне ноге и сви су од пада са мотора. Имам један на левој цеваници од убода на неки оштар предмет кад сам био клиња. Имам на оба кука ожиљке од пада са другог мотора и од тад више нисам сео ни на један мотор, само ђирам аута. Имам један на бицепсу леве руке, закачио ме један баја ножем, срећа па ме само огребао. Имам један на бради, кад сам био клинац запнем за неки ланац и паднем на браду, држао руке у џеповима. Имам на леђима од неког пендрека из једне туче. Имам на прсту леве ноге, на мору сам при изласку из воде закачио за неки оштар камен и имам на табану од убода на ексер.

ЕДИТ: И да, рибе се опасно ложе на ожиљке...

Ја имам на челенци, кад сам им'о 2-3 године возио бајсић на 3 точка, заблен'о негде и упаднем у шахту и побијем челом директ у ивицу... Прав ожиљак к'о стрела, мада се и не види сад скоро...

Ja ih imam po celom licu gomilu, od čibulja ostalo.

Imam jedan na koljenu kad sam se marno skalpelom, slučajno, sjekući neku kožnu loptu. Bilo je to poveliko, dostojno bar dvije do četiri kopče, al' nisam ni otišao doktoru već sam stavio flaster iako se vidjelo tkivo i tako to. Dobra je to poderotina bila. Šepao sam i krvario jedno 20 dana pa me prošlo. Imao sam lude sreće da se nešto nije zakomplikovalo.

Na rukama ih imam milion al par njih su mi dragi - jednom smo se u osnovnoj školi dogovorili da se svi pečatiramo vrelim upaljačima tako da i danas imam ožiljak u obliku potkovice, istina - malo blijed ali vidljiv.

Onda - opekotina na lijevoj podlaktici, kada sam stavljao lanac na točak motora i totalno previdio da je u blizini vreo auspuh. Slučajno sam prislonio ruku na auspuh i ostao bez ovećeg komada kože koja se jednostavno prilijepila za vrelo gvožđe.

Na desnoj ruci imam ožiljak, i on već izblijedio jer sam ga mazao nekim prirodnim melemima. Nastao je kad me rođak očenuo sikirom dok smo cijepali drva.

Imam kod desnog uveta ožiljak od uklanjanja mladeža, od 3 kopče, ali se šrinkuje kako starim, već isprani ožiljak na arkadi, i jedan na peti kada sam se na Slankamenu posjekao na školjku -.-

Bio je jedan i na čelu kad me neko posjekao razbijenom flašom ali je on jednostavno ispario... o.O

Углавном имам све ожиљке на глави, испод косе. Један сам добио када сам пао са љуљашке и рокнуо у корен дрвета. Фино сам крварио, знам да су ме ушивали, не знам колико шавова. Још један сам добио када су ме ударила кола, па сам рокнуо на земљу. Није пуно велики, али је помало гадан. Имам још један, када ме је неки клинац ударио неким металним срањетом, ни ја се не сећам више. Имам их још пар, али не знам одакле ми. Доста сам падао на главу током свог живота. И имам један на стопалу, дуг око 10 цм. Посекао сам се на неку стену, морао сам да шепам 20 дана.

Od ovih vrednih pomena imam jedan na glavi i jedan na kolenu. Pozadi na temenu poveće ''H'', pao na ivicu komode i rascepio se još kao klinja. Na kolenu od pada sa bajsa u pokušaju da preskočim stepenice. Jedan krug na sredini. Ta mi je povreda totalno sjebala koleno i evo skoro dve godine loptu nisam šutnuo posle skoro decenije krljanja po ''džumbus'' opštinskoj ligi.

Imam 2-3 na licu još od boginja kad sam imao 3-4 godine. Češao sam ih kao debil, skinem jednu, donesem mami i kažem "mama, mama, evo ti jedna boginja".

Имам један на колену, није нешто велик, али је јако гадан, то је од стакла неког..Имам и три паралелна ожиљка на цеваници, то ми је од бициГла. Имам и један на леђима, то сам зарадила кад ме је неко гурнуо на отворен прозор па ми је пола леђа било модро и ископано. :Д Имам и пар комада по боковима, када ме је једна ликуша гурала по зиду, кад смо се тукле, па сам налетела на канту за ђубре. И мислим да је то све, углавном. :Д

Ja imam na listu leve noge, tačno na polovini i širok je kao i sam list, spala mi tad pedala sa bicikla i cak. Još jedan mi se nalazi ispod kolena desne noge, pao sam sa bicikla na šljunak i odrao kožu, od boginja imam po celom telu, na levom kažiprstu jako mali ali vidljiv. I da, nos mi je malo šljepnut, špicast mi je desni deo a pošto mi je nos malo veći od normalnog, ne mogu da nosim bilo kakve naočare.

Jedan mali iznad levog oka i jedan preko desnog obraza kao scarface, doduse i jedan i drugi sam kao vrlo mali zaradio prvi kada sam se trkao sam sa sobom oko stola, a drugi prilikom trkanja sa gravitacijom.

Imam dva paralelna na čelu, manje od pola centimetra prostora između.
I to je razmak između nastanka prvog i drugog bar par godina.
Razbih dva puta glavu na isto mjesto.

Ја разбио браду кад сам мали био, опсовао бабу, односно мами маму, па ме јурила и ја на степеништу паднем и разјебем вилицу, па су ме ушивали. Имам и пар необјашњивих по телу, не знам одакле ми.

Prvi dobih kao klinac od nekih 7-8 godina, kada me je cigla zviznula direkt u teme.

A drugi imam na desnom guzu, dugačak 5cm, dubok bogme 3cm od radijatora. Tamo gde se radijator zavrće nije bilo one plastike nego samo metalni špic ostao, ja trčao u wc, pod bio klizav i u zaokretu prokližem i na bodem se na to, kako sam se uspaničio trznem se i razrežem to.
Doktor reče da je bilo centimetar gore, dole, levo ili desno, ostao bih paralizovan za ceo život.
Skenj.

i jedan na peti kada sam se na Slankamenu posjekao na školjku -.-

Jel školjka od fiće ili od keca?

Jel školjka od fiće ili od keca?

Сад и ти мене подсети имам и ја један на стопалу од шкољке из Дунава. Оно беше Лада, близу Сланкамена.

Гле ове Обилиће, сви у неким ранама к'о Солунци. Ја једино имам остатак од конца у средњем прсту јер сам као клиња залупио врата док ми је средњи прст био између стубића и самих врата, сећам се да је посекитина била преко целог прста. И мало по коленима и два поломљена зуба због бицикле. Нешто ситно на десном лакту, и један на другом средњем прсту, то ми је од бушилице коју ми је ортак набо у прст, ал' ја сам био крив.