Prijava

Nije automobilska školjka, ona obična, hitinska, što pravi zlato.

Zar skoljke ne prave bisere?

kao mali takmicili se mi iz komsiluka ko moze prije da se spusti niz stepenice jedne nedovrsene kuce. ja se malo zabrojao, i salto preko njih pa potiljkom o kamen dolje. i dan danas rupa u glavi.

Ja imam 2 ožiljka, od operacije kile, blizu muda...I koleno sto sam kao mali krelac trčao nizbrdo po kamenjaru pao i iseko na kamen...

Verbalni moras da razlikujes modrice i ogrebotine koje su "simpaticne" i zahebate oziljcine ;)

Један посред чела, око 3цм... Имао 5 година, био неиживљен и вежем себи ноге и руке (!!!), руке провучем испод ногу онако везане за леђа, као у апсу. Устанем и скочим једном, двапут, трећи пут паднем и одаламим главом у ивицу храстовог прага. Било јебено. Али сам био мудоња и нисам ни зуцнуо док др Марко Вукашиновић крпио. Излазим ја, а ћале док је чекао није чуо дреку и то, па пита доктора јел' ми дао анестезију. Овај каже да није, ћаћа није могао да верује... Имам и неке ситније, али то не рачунам.

Da li bi voleli da imate možda?

Zašto bi bilo ko želeo da ima ožiljke? Da se ne plašim lekara, odavno bih otišla da uklonim moje.

Ja nemam ožiljke već samo neke... ospice.

hmmm, zanimljiva tema.
ovako, od krupnijih...
desno koleno, od klizanja po ivici od stepenica
leva potkolenica, zgibovi na gradilistu, nasadio se na plinsku bocu
stomak, bruh
stomak, sl crevo (ogroman, odvratan, sa sve drenovima)
desna shaka, staklo i zubi
desna ruka prilicno iscepana, 20ak savova, udes
iznad i oko desnog oka, 15 savova, isti udes
iznad dupeta, urasla dlaka, operacija
ledja, noz
glava, 6-5 komada, sitnih, po par konaca

hmmm, zanimljiva tema.
ovako, od krupnijih...
desno koleno, od klizanja po ivici od stepenica
leva potkolenica, zgibovi na gradilistu, nasadio se na plinsku bocu
stomak, bruh
stomak, sl crevo (ogroman, odvratan, sa sve drenovima)
desna shaka, staklo i zubi
desna ruka prilicno iscepana, 20ak savova, udes
iznad i oko desnog oka, 15 savova, isti udes
iznad dupeta, urasla dlaka, operacija
ledja, noz
glava, 6-5 komada, sitnih, po par konaca

I jesi živ?

Hahahaha pa onako... Nasli su mi neke tumore, snimaju me i zrace vec mesecima, valjda za par dana zavrsavam sa pregledima pa cu ti reci ;)

Hahaha, nisam ja razbijac, ja sam fin decko :)

Naravno da si fin dečko.:) sa tolikim ožiljcima.:)

Kad sam bio klinac dobrano sam isekao nogu kada sam pokušao da istom zaustavim brod prilikom pristajanja na dorćolsku marinu. Ćale vikao 'Nemoj da se ošteti' a ja mislio da on misli na brod...
I mislio je. Šikljala krv aj se onesvestio i upao u vodu. Ma, jebeno bilo...

vesnam
Naravno da si fin dečko.:) sa tolikim ožiljcima.:)

pa, malo sam smotan, zapnem, padnem, udarim se... :shy: XD

Posred čela oko 5mm po dijagonali. Zaradio ga tako što sam se kao mali igrao u kuhinji ispod stola, sapleo se o nešto i opizdio o kuku na ekspres-loncu, na koju se kači poklopac, ako se sećate tih đakonija.

Inače na zapadu je već par godina jako popularno veštačko pravljenje ožiljaka,fora napraviš ožiljak od metka i tak to