Prijava

Ja imam na jeziku oziljak od usivanja :) ladno...

Mlata da nije urasla dlaka :)

То брате. Урасло, направила се нека циста, отворила се рупчага, па је морало да се сецка. Рез око 15цм. Месец дана нисам могао да седнем. :)

To je jebeno , jako jebeno . Moj drug ima isto rupu na ledjima, slično tom tvom ožiljku , ali njemu su skraćivali stojka , jer je imao srčanu manu , pa kad god se digne on zviz u nesvest ....smešno a žalosno xD

То брате. Урасло, направила се нека циста, отворила се рупчага, па је морало да се сецка. Рез око 15цм. Месец дана нисам могао да седнем. :)

Znam lika koji je baš baš najebao upravo zbog toga, samo što je njemu urasla oko kičme, gotovo spiralno jbte...jedva se iščupao dečko.

ali njemu su skraćivali stojka , jer je imao srčanu manu , pa kad god se digne on zviz u nesvest

:)

Мој ћале само што се није онесвестио кад сам му показао. Ни мени није било свеједно, нисам ни знао да тако нешто може да ме стрефи.

Ја имам поред лијевог ока, играли се брат и ја на оној арматури што је остала од запрежних кола и ја оно попнем се на њу и ЗОРООООООО шљас доље на вр' главе и тако ми остало... Иначе кад сам био мали све ми се врћело око очи, те повреде и то...

Имам ожиљак ђе ми је брат од тетке угасио цигар јер нисам хтио да се макнем него сам га малтретирао, то је давно било... На руку је, слабо се види, али ако се боље погледа, види се

Имам један на палцу. Кад смо обијали стаклени светларник на кући како бисмо ставили прозор, ја голом руком уватим за ону коцкицу и исечем палац.

ja imam oziljak na ruci kad sam probio staklo od prozora i rasekao ruku... pored tog oziljka i dan danas imam cvoric konca u ruci nisu hirurzi izvadili....

a imam i manji na sred brkova kao dete sankama zviznuo u zdic xD

Ja imam na čelu jedan. Pala niz metalne stepenice i upala u neki kanal. Imala 2 godine i 3-4 mjeseca i 'ladno se toga sjećam. Veliki je ali ga rijetko ko primijeti.

Која тема :) Овако, имам један на левом образу дуг пар цм, што сам се посекао ноктом као беба од 3 дана(знаш како су бебам нокти оштри до јаја), имам на челу један што сам исто к'о клинац пао и разбио се на ивицу столице, на грудима један који сам добио тако што сам пао на столицу на коју сам се био попео, на коленима брда од падања на бетон и паркет на тренинзима, и на руци један од ивера на кошаркашкој табли. То би било то :)

Imam pun kurac oziljaka po celom telu.

Ja ću o čoekovom jer je šega. Ima prostrelnu ranu desetak centimetara ispod kite.
Čitav život ga zajebavam Šta je pičko, prepo si se pa ti se skupio, zato ti ga nije ni otfikario...

Имам, на пример, један на нози. Слатко подсећање на напад пса кад сам била мала.

Čelo, arkada, glava (par komada), a i po telu...Tuče uglavnom, padovi, ali i drugi izvori...
Znam da sam se sad opisao ko da sam bio na kosovu polju u četrnestom veku, al se goreopisano ne da baš tako lako primetiti...Nači, nisam gadan! Čakštaviše, imam nežnu kožu! P.S. PEDERI STOP!

Imam jedan kod desnog oka. Kao mali trcao po kuci i udario o ivicu stola.

Znam da sam se sad opisao ko da sam bio na kosovu polju u četrnestom veku, al se goreopisano ne da baš tako lako primetiti...

Isto. Da počnem da nabrajam pomislili bi da sam rat preživjela.

Obe arkade.Dva i tri šava.

Jedan opasan na ramenu, NE, ribe ne vole oziljke, tako da nije jako kul ;) Imam jedan ispod nosa, jedan na arkadi od padova na tvrde podloge :) na kolenu jedan od saobracajke, na dnu ledja i na grudima od nekih zahvata, i gomilu onih decijih po rukama, laktovima, kolenima...