Prijava

prcao neke pičke

eto rekla sam vam. sve se vrti oko pičke.

Kakav je to idiot rek'o da se ne vrti?

Ako zemska kaze da se vrti oko picke, onda da li se i ona vrti zajedno sa pickom ili ona stoji u mestu ili se obrce u smeru suprotnom od obrtanja picke?
Ovo je za filozoraptora...

Moj zmaj, nadam se. Ako ne, jebaću mu mamu

Nisi ga dobro vaspitao,dok tvoj zmaj nemirno leti kosmosom,moj disciplinovano leti oko parkinga i ne izlazi iz njega

!!!

Ako zemska kaze da se vrti oko picke, onda da li se i ona vrti zajedno sa pickom ili ona stoji u mestu ili se obrce u smeru suprotnom od obrtanja picke?

Mislite o tome...

Mislite o tome...

Pa mi muski samo o tome i mislimo.

Naravno. To je jače od vas. A zašto? Zato što je pička svuda a samim tim i unutar crne rupe i to dokazuje moju pretpostavku.

Nisi ga dobro vaspitao,dok tvoj zmaj nemirno leti kosmosom,moj disciplinovano leti oko parkinga i ne izlazi iz njega

!!!

Pa ja nisam hteo da prema svome budem tako strog, a i jedinac je. Sad se zbog toga mnogo kajem. Al' kad ga nađem, očitaću mu bukvicu

!!1!jedanJEDAN

Pa ja nisam hteo da prema svome budem tako strog, a i jedinac je. Sad se zbog toga mnogo kajem. Al' kad ga nađem, očitaću mu bukvicu

!!1!jedanJEDAN

Samo stavis dve slicice na jezik,pojavice ti se spejs sajtl sa brzinom od 10 svetlostih godina na sat,malo prosaraj po mlecnom putu i nacices ga sigurno

!!!

Unutar crne rupe se nalazi budžetski deficit Srbije, to je barem jasna stvar.

ali koliko je ispemovana ova tema...ja i dalje nisam dobio odgovor

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

pronađi knjigu "Crne rupe i bebe vaseljene" od Stivena Hokinga, tu ti je odgovor. Na Vuki nećeš ni dobiti ništa osim zajebancije :)

pronađi knjigu "Crne rupe i bebe vaseljene" od Stivena Hokinga, tu ti je odgovor. Na Vuki nećeš ni dobiti ništa osim zajebancije :)

jel ima na netu nesto o tome??po mogucnosti dokumentarac,to bi bilo najbolje...bas cu da potrazim...inace gledao sam hovkinov dokumentarac o tome kako bi otprilike izgledali vanzemaljci i to je jedan o najboljih dokumentaraca koje sam ikad gledao

Otvorim naslov teme i počnem da čitam....ok, zanimljivo. Skočim do četvrte strane očekujući razvezanu polemiku oko crne rupe, i.....naletim na pičku, jebanje i sl.

Vama pojedincima stvarno treba zabraniti forum.

Korle, kaže Hoking otprilike ovako: Ceo svet crnu rupu zove crna rupa, samo Rusi kažu hladna zvezda. Rusi imaju najtačniji naziv, ali ne zato što cene tačnost nego zato što kod Rusa crna rupa označava ženski polni organ.

Kako onda na temi Crne rupe da ne nađeš pičku i jebanje, kad i nepokretni Hoking o tome priča :)

nikollao, idi na gugl pa skini knjigu, zajebi dokumentarce to se snima za američke debile...

ako mislis na to da skinem text,uvek kad kliknem na Save file ili Open file,skinem u one notepad,skine mi se onaj text sa onim kompjuterskim jezikom i slovima

Kilo gvozdja ne moze sabiti u milimetar kvadratni pa da mu jebes mater, a kamoli hiljadu zvezda u prostor manji od jezgra atoma...

Zapravo, može, na neku mikroskospu veličinu.
Jer, zamisli model nekog atoma (recimo vodonika ili helijuma jer ih najviše ima u zvezdama), e sad, kad bi video sliku modela koji je proporcionalno izrađen, video bi da je jezgro u centru, a elektroni koji kruže su mnooooogo udaljeni od jezgra (hiljadama puta veća udaljenost nego što je prečnik samog jezgra). NPR ako bi jezgro atoma bilo vrh čiode pobodene u centar Marakane, elektroni kruže putanjama koje idu oko reflektora, a između nema ničega. Dakle, između jezgra i elektrona nema ničega, prazan prostor, i kad dođe neka velika sila, ona samo nabije sve i popuni te praznine, naravno za to je potrebna ogromna sila, i naravno, tako kompresovani elementi (vodonik u helijum u ovom primeru) gube svoja prirodna svojstva jer se stvari i kretanja unutar njihovih atoma ne odvijaju onako kako treba jer su nasilno sabijeni, bukvalno jedan uz drugi. Tako nastaje mala zapremina a velika (masa) sila, koja melje sve u svemiru, kao ogromna presa.
E, ta presa izgleda kao disk, koji rotira i usisava sve, i zakrivljuje vreme, prostor, svetlost. Unutar crnih rupa ne postoji ništa "živo", jednostavno presovani materijal. Kad se crna rupa prepuni, ona počne iz centra diska da izbacuje materijal koji je prethodno samlela. To su ogromni gejziri (milijarde kilometara u dalj) užarenog materijala koji se rasipa po svemiru.
Eto, to je to, kanda fenomen fizike.

evo ti link na PVT...

ja mislim da je unutra neka sekta...