Prijava

Кад направим нови постер, уопште ми не пише наслов и поднаслов, само буде црни оквир и слика у њему. Јел се још коме десило?

meni ne, ja uspešno trolujem.

Napravi jedan, da vidimo primer.

Ево сад је хоће, предходна 3 пута није хтело. Можда је админ у међувремену средио.

Za to se obrati Kaizenu. Nisi džabe ktitor, pitaj ga tamo na forumu.

Inače:

Mislim da su smorili sa posterima Krkobabića, Koštunice i fejsbuka. Filtritanje vam nije najbolje.

Kaizen
slažem se, radimo na rešenju.

Možda je ovo na neki način rešenje. Prepoznavanje Krkobabićeve face i ne dozvoljavanje dodavanja komentara na takvim posterima.
Ajm džast sejing

Ставио сам слику само за пример. Мада може бити и да је то, сад сам ставио слику неког коња и одмах је прихватио. Јебем ли га.

Sad kao neki komentar tipa "ovoliki mi je stvarno, ali ne mogu da razdvojim prste" tako da žalost zbog toga i nije.

Биошокер царе, како си знао да сам то хтео ставити? Па ти си паметница.

Mislim da su smorili sa posterima Krkobabića, Koštunice i fejsbuka. Filtritanje vam nije najbolje.

http://vukajlija.com/var/products/posters/201105/112338/najvise-sam-voleo.jpg?1305455475
Šo. šta fali krkobabiću?

Šo. šta fali krkobabiću?

Nisam to ja rekao. Već neki tamo nebitan lik. Ali je kaizen rekao da će takve filtrirati.

Ahm, kajzen stari demokrata, nije ni čudo da ne voli ekpipu i pupsa olloololl

Zasto mi je skinut poster...nije imalo nista vulgarno...jel zna neko??

Zasto mi je skinut poster...nije imalo nista vulgarno...jel zna neko??

Verovatno je Cara obrisao, on je taj neki ktitor. Pitaj na Pitanje autor - odgovor moderator.

Dobro, Oxe, majka mu stara... Nemoj da zezaš ljude. K'o klinci ste, života mi.

ovi posteri se fakat gube, sad sam stavio poster i nema ga na najnovijim, tu je na profilu i nema nikakvih ocjena, kao da ga niko ne vidi kao ni ja tamo na novim profilima.... a zadnji posteri imaju vrijeme prije sat vremena, sto je ne moguce jer znamo da se skoro svakih 10ak minuta upload-uje novi... ista, iko da vidi sta se desava... :D

Имаш здесна на најновијим пише да се приказују сат времена после објављивања ако их модератори не зауставе...

aaa.. fkt, nisam to ni primjetio... hvala za informaciju...