Prijava

Trenutno u profilu imamo brojače sopstvenih komentara i "Komentari drugih" na naše definicije i postere. Međutim, ukoliko mi sami odgovorimo nekome na nekoj našoj definiciji ili posteru, taj komentar se upisuje u OBA brojača - i u "Komentari drugih" i u "Komentari".

Može li to nekako da se sredi, da ne izbacuje moj komentar na moju defku/poster među "Komentare drugih"?

Hvala!

To bi bilo dobro,ali svima je tako jbg :)

Komentari drugih iliti komentari na tvoje definicije i postere. Da li si svestan da si prvi za 5 godina koji se žali na ovo?

Komentari drugih iliti komentari na tvoje definicije i postere. Da li si svestan da si prvi za 5 godina koji se žali na ovo?

Onda je dobro da nisam otvorio temu koja je već postojala. :P

Ne vidim kakve veze ima da li sam prvi ili koji već. To je moj predlog, jer mislim da bi tako bilo preglednije. Nije kao da sam postavio ultimatum. Ili šta već.

Ne bi bilo preglednije.

Dobro, svako ima pravo na mišljenje.

Komentari drugih iliti komentari na tvoje definicije i postere. Da li si svestan da si prvi za 5 godina koji se žali na ovo?

Ti si prvi koji gubi vremensku orijentaciju zbog Vuke pa ne zna kad je juče. Ali i tvoj predlog je ok, ne vidim šta je problem sa ovim predlogom.

Kosticu, ti si se zalio na 8 triliona nebitnih pizdarija koje nikom drugom osim tebe nisu smetale. Ocito ti je ovde zasmetalo sto je neko drugi primetio. Oladi malo jbt.

Не видим зашто је ова промјена потребна...

Ocito ti je ovde zasmetalo sto je neko drugi primetio.

Ne, nego mislim da bi tek tada bilo nepregledno. Tražiš recimo neki komentar, znaš da si ti komentarisao pre toga. I sad šaltaš, ne znaš ni kako se autor zvao, ni šta je napisao.

Time bi se samo sakrili svoji komentari, čime bi se otežala pretraga i preglednost.

hahahahhahaahhhahahhahhhahhaha

Time bi se samo sakrili svoji komentari, čime bi se otežala pretraga i preglednost.

Kako bi se sakrili svoji komentari, kad bi njih imao pod "Komentari"?

Не видим зашто је ова промјена потребна...

Zato što duplim brojanjem sopstvenih komentara čovek kad vidi "Komentari drugih" ne zna da li je tu sad i njegov komentar ili je stvarno od nekog drugog. Potpuno nepotrebno udvajanje brojača.

Da ponovim:

Komentari drugih iliti komentari na tvoje definicije i postere.

Dalja diskusija je završena.

Mislim da je Jericho bio u pravu.

Zvao sam zavod za statistiku i kažu da nisu u mogućnosti da vam ispune zahtev