Prijava

Jel vas ima koji ste slobodni u subotu, 18-og? Da legne neko upoznavanje? Piće plaćate sami, kući se vraćate po sećanju :D

Znaš bre ti gde je 18. juni?

Stvarno, danas je osamnaesti, sledeci je tek u junu... Do tad me mozda tramvaj razmaze po sinama od Slavije do Zeleznicke.

Čuj mene 18- 21. 21. Znači subota OVA. SAD. Pošto verujem da ima vas koji trebate da učite kao i ja, ali od tog nema ništa već vatate zjale, pa ajd' da ih vatamo zajedno

Нећу. Зајклоњен ће ми бити Сатурн тада, те нећу бити ненавидан довољно. Венера ће ми сјебати Сунце и онда ћу бити сморен.

Заборавите на то. Право пост испитни рок окупљање следи негде почетком јула, по завршетку рокова, и план и програм није седење и циркање, већ патриотско-шешељевско пеглање хипстера који се масовно окупљају у једном београдском парку.

Значи, само агресивно против квази интелектуалне, шарене, понитејл, умишљене алтернативне жгадије. ВУКАЈЛИЈА ВЕРСУС УРБАНА ПЕДЕРАСТИЈА.

Вођа скупа и заповедник наших снага, Свестократор Бурзум.

To Burzume imas moju podrsku, samo da je posle Judas Priest-a kad se nabijem dojajnoscu!

Биће после Џудаса, мени за Џудасе још траје други рок, а и немам паре, мајку му. У договору са осталим члановима наше заједнице, који можда нису спремни на радикалне акцију пи самом почетку, можда можемо почети са провокацијама, а након тога прећи на "кил јор мадр, рејп јор дог" методу.

Tanananana-tanananana-na-na (harmonika solololo) Vi ar d s'rbs!

Kad onda možete? Ajde ozbiljno sad, ko ima vremena da odvoji tih par sati :)

LUDI CAK
Рачунајте и мене тамо. Мислим, мене си већ упознао па ћеш ме препознати, кад сам ружан на километар.

Pa de se zaleces Jankovicu, vidis da jos ne znamo jel se ide, mada ako nas bude nekoliko, mozemo da popijemo nesto :)

Де год идете, рачунајте на бар литар жестине од мене :)

i od mene litar džekija. x)

Виш како се ми лако договоримо :-))

alcohol - connecting people :)

Ил пијеш ил си хипстер!

il' piješ, il' se drogiraš. Za ovo drugo se nema novaca ;)

Jankovicu jel to biznis ili plezr poseta? :)