Prijava

Кад аотворим неку дефиницију или постер показује ми скор без могућности да оценим иако то нисам урадио. Нешто слично као кад гледам из офа. Не на свакој, местимично. Јел има још неко тај проблем?

И код мене иста прича.

Јел још неко користи твој нет? Мислим ако крадеш или ти неко краде, а има профил на вуки и оцењује, не можете да оцените исте дефиниције...

не краде ми нико ником ај не крадем лололо тако да није то, вјеруј ми размотрио сам то :)

А видиш и ова двојца јунака имају исти пробљем, тако да багчина

Стварно је баг, ево ја имам само - код оцењивања, без зезања...

И мени исто.

Неки од тих постера могу да се оцене ако их отворим у новом табу.

Мени само форум ладно ради. Шта год друго да покушам да кликнем учитава два сата, ал зато форум као лептир.

Meni su neki posteri ocenjeni, iako ih sad prvi put vidim.

Мени се то дешавало пре. Сад ми се дешава да оценим дефиницију, па уђем да оставим коментар, а оно горе пише да нисам оценио. Али то је до јаја, видим ко је аутор, па онда ако га не готивим зунем нусми ололлоло

Мени исто као код Бускетине. Ономад ми један мод рече како слабо оцјењујем, чак сам му и повјеровао, а онда кренем да проваљујем како масу дефиниција које сам већ оцјенио - могу поново. Шитчина.

Да, и то за дефиниције ми се некад деси да кад оценим, па униђем да видим коментаре, могу опет да оценим.

Јеси разматрао могућност да си Каизенов син? Па оно, користите исти нет ово оно. :)
Ја иначе немам тај баг, ал' имам проблем са ктитором. Пошаљем поруку, скине ми 4 динара и не активира ми налог. Већ сам осам динара истрошио. Каизене реагуј.

i cesto nece da mi ucita, nego izadje eror
od kad je kajzen cackao servere sve je otislo u kurac

Пошаљем поруку, скине ми 4 динара и не активира ми налог. Већ сам осам динара истрошио. Каизене реагуј.

Хахахахахаххаах врх! Ја би полупао теленор и емтеес.

Smak sveta pocinje od Vukajlije!

šta god kliknem 50% da me izloguje... danas je sajt k'o Danska

Počeo da radi i treći server pa malo zeza dok sve ne namestim da šljaka kako treba.