Prijava

Meni se stalno dešava to sa duplim ocenjivanjem, pročitam pešes stranica i onda moram da se vratim i sve onako redom da ocenim jer prvi put nije prihvatilo...

ukini postere, pa ce biti dovoljan jedan server
jebo fejsbuk bagru

Kad otvorim stranicu sa najnovijim definicijama, izlista ih redom, i na mnogima mogu da vidim ocene, neke su 0:0, neke su ocenjene, a nisam ih čitala/ocenjivala.
A kad čitam pojedinačno, ove iz gornjeg desnog ugla, i kliknem na "sledeća za glasanje", izbacuje mi definicije od pre 14-15 sati, ne ide redom.

Ја имам исти проблем као и Буксна.

Dobro, jasno mi je da ima bag sa ocenjivanje, radim na tome...

E KAIZENE!
JESI ČUO DA BAGUJE OCENJIVANJE??!

Da,i meni baguje.

Каизене, све се појебало. Ниједну не могу да оценим. Буквално свака на сам кликнуо, са оног конкурса за тематску дефиницију, је оцењена.

Ok, ali priznaćeš da se sajt ubrzao :)

Ok, ali priznaćeš da se sajt ubrzao :)

ne moz' samo da postujes, pises definicije, ocenjujes i komentarises, al zato sajt pici :)

ali zato možeš da opališ po tri minusa na svaku lošu defku...

bruce
ali zato možeš da opališ po tri minusa na svaku lošu defku...

Feels soooo good, right?

Ово је к'о на оној дефиницији: пустиш воду у вц-у и упали се интернет на компу. Или упалиш ринглу, а на тв-у се пребаци канал...

Meni se ponaša kao da se svaki rifreš loguje na različit server - u jednom kliku imam jedne ponuđene defke, u drugom sasvim druge, a jednom imam ocene, drugi put nemam. U principu, kao da mi svaki klik menja nalog sa kojeg sam logovan. I mogu vam reći da nije baš interesantno.

Meni se ponaša kao da se svaki rifreš loguje na različit server - u jednom kliku imam jedne ponuđene defke, u drugom sasvim druge, a jednom imam ocene, drugi put nemam. U principu, kao da mi svaki klik menja nalog sa kojeg sam logovan. I mogu vam reći da nije baš interesantno.

Ja imam to i ne mogu da stavim definiciju.

Мени све кул ради, ал' неће ктитора да ми уплати. :( Баг неки. :(

kaizen
Ok, ali priznaćeš da se sajt
ubrzao :)

То бре газда, боли нас курац што ништа не ради, сајт пичи! :)))

То бре газда, боли нас курац што ништа не ради, сајт пичи! :)))

Ахахахаха тај рад. Као сцена из Жикине династије кад Жика неуспјешно покушава закочити колцем прије него што му отпадне точак.

Возило - Вукајлија
Жика - каизен
Колац - нови сервер
Отпаднути точак - ''нешто се сјебало''
Панични Милан - чланови пријављују баг

Haha.Facafacaa koja si ti legenda.

Sad je još gore.Malopre odlučim da plusiram jedan poster, ali ne moze zbog baga ovog.
Onda roknem rifreš. Pre rifreša je poset imao 236 plusova, a nakon rifreša i mog plusa 224.