Prijava

Posteri se prikazuju na listi najnovijih sat vremena nakon pravljenja kako bi moderatori imali vremena da sa liste uklone neadekvatne. Uklanjaju ih na dva načina:
1. trajnim brisanjem sa sajta u slučaju povreda pravila pravljenja postera
2. uklanjanjem sa liste najnovijih i kalendarske liste u slučaju lošeg postera. Dakle takav poster je i dalje na sajtu (dostupan npr preko profila autora) ali nije na navedenim listama.

Ne svidja mi se jer otklanja mogućnost zezanja sa kretenskim posterima.

Pa daće valjda ovi modovi ponekad neki trolovski, jebemmumater.

EDIT: Inače, ideja je super, manje govana, i manja opterećenost servera.

Одлично, супер!

pa nista sjednes i trazis po profilima xD jednom debil uvek debil... isplivace takav poster kad tad...

А зааато сада има крша модова, - да могу да нолајферишу прелиставајући брдо безвезних постера. Јааадни :Д

gamby

Ne svidja mi se jer otklanja mogućnost zezanja sa kretenskim posterima.

Па може модератор да линкује мајмунске на теми за најглупње, ја ћу прва то радити.
Сад више неће нестајати слика са имиџ локејшна, јер их нећемо брисати.

kada odes na odabrane...sa desne strane i dalje mozes da vidis najnovije?

To je dobro, a hoće li se tako nešto uvesti i za defke, osim ako modovi nisu previše zauzeti rađenjem ničega pa nemaju vremena da pročitaju defku pre puštanja u promet?

Одлична ствар, нешто као оно са демотивационим, тј на оном сајту, ми га имамо, али се не види ту у нове....

Каизене, имаш овај баг, молим те среди га, кад ктитори обришу дефку, пише да је обрисао модератор, среди то...

Pa ako se pokaže da funkcioniše dobro za postere - onda da, i za definicije ćemo isto to uvesti.

E to će onda biti to, hvala na odgovoru.

Ala ce sada da pljustaju linkovi nevidljivih postera na vidljivim.Mada, to je najmanji problem.Resenje deluje dobro, mada ja bi brisao nevidljive postere. Deluje kao pisanje po sirotinji.Npr. izbacio sam poster pre sat vremena skor mi je 1:2.

Nisam neki postermejker pa da izigravam autoritet, ali se slažem sa ovim, jer se u poslednje vreme viđa dosta postera koje su zanimlji samo zatupljenim likovima na facebook-u.

sacekaj da prodje sat vremena pa ako je proso, proso je.
to su ti verovatno moderatorski glasovi.

nevezano, cini mi se da nece veliki br postera da prolazi ovo. sto je i dobro.

Ma ne, dobra je ideja, samo ukoliko se ne postavi poster nakon većanja modova, ima li svrhe da ostaje na sajtu?

Dakle moderatori ne biraju postere nego ih uklanjaju?
Da li to znači da ako preskoče neki tj ne uklone ga on će biti objavljen?

da. ali moze da se ukloni kasnije.