Prijava

I ja bih u klub.
Moja naklonost prema eternal seljaku je od juče prerasla u obožavanje i samim tim javlja mi se potreba za članstvom u fan klubu.
Nadam se da ne moram i tebi da sastavljam pesmu.

ne trea.....dovoljna je i flasa rakije

Vrlo rado, al' zajedno da je iskapimo...
Juče posle tvoje sesije na temi kučke... sedoh u taksi, i sve grizem usnu, krivim se nešto al' ne vredi, svako malo počnem da se cerekam. Htedoh da kažem taksisti da sam upravo čuo neki vic. Bog zna šta je čovek pomislio.

ajoj pa u drustvu je lepse piti....sam sto se pre popije al jebi ga nista nije bez mana....a za ovo drugo haha...mada nisam nesto mnogo smesno ni napiso al dobr

Gde nisi evo i sad se smejem.

Potsetnik

ES: ko e bre mene prijavio u ovaj klub.....briste moe ime s prve strane
RD: Avatar te je preporučio.
ES: molim vas izbrisite me s liste inace ce biti krvi....do kolena
EDIT: fala
Артемида: Сељо нема те на листи, који ти је? :)
Domina: hahahahahahahahahaha xD
JTU: Ко је уопште на листи:
Јелена Тихи Убица
Артемида
Добра Лоша Зла
Домина
Колач у чорби
Љижанин
БОГ
гамбу
Корлеоне
ко још?
Артемида:Корлеоне, Љиж...
ES: pa bio sam...to nie lepo od vas.....mislim stvarno......dobro je sto ste skinuli jer da niste zvao bi drugaricu d intervenise
Артемида:Ону гумену, на надувавање? Чула сам да је зајебана...
ES: to mi je bre zena......Milku Canic sam teo da zovem
RD: @ES
Ne znam da li se ovoliko smejem što sam neispavan ili zbog tvojeg pozitivnog ludila, ali :-)))))))))))))))
Zovi i mene ako ti zatreba vuča, vidim da si zaglavio u saobraćaju.
ES: Reservoir dog da samo znas kako je bilo meni kad sam video eternal seljak kucka....to bi mi bas sjebalo ugled koji sam gradio svih ovih godina.....moro sam popiem casu vode i kocku secera zbog toga....tako da cu verovatno tuziti ovu grupu i trazicu 2 i po dinara za kocu secera i casu vode i milion evra zbog pretrpljenog straha

Seljače, jel mogu ja u klub da te obožavam, jer mi baš nešto došlo da pripadam nekom klubu, a ne osećam se dovoljno snob da bih bila kučka :)?

svako ko ne zeli da bude kucka je dobrodosao ovde

Hvala, Seljo, biću dobra ;)

@ES
Molim te dozvoli mi da budem prvi počasni predsednik fan kluba, a euglena moja sekretarica. Ja sam dog, ali nisam kučka.

Sekretarica? Ja mogu da budem samo tvoja lična doktorka ;). Al' samo ako mi ES dozvoli :p

Reservoir dog jebiga Meщa je ovo osnovo tako da je valjda on predsednik, al ti mos da budes premijer a sekretaricu uzmi koju oces....

EDIT seks na radnom mestu je dozvoljen

A šta ti radiš s tim auspuhom onda :)?

euglena ovde je sve dozvoljeno

Pa rekao si da nećeš sex na radnom mestu :p?

euglena to sa auspuhom nie na poslu bilo

Što lažeš, ovo je auto od firme :)?

eh samo na seks mislite....dobro ima seksa na radnom mestu

pa jeste auto od firme, al ja sam u vezi sa tim autom tako da se vidjamo i u slobodno vreme

@ES
Rekao sam počasni, al' nema veze koj' će mi funkcija ako dobijem euglenu, a seksa imam dovoljno na radnom mestu...Treba mi neka promena.