Prijava

L´etat c´est moi... Господин Мишковић... Шта мислите о нашем Карлосу Слиму? Његови годишњи приходи су виши од половине буџета Србије, поседује огромну имовину, утиче на рад опозиције и позиције... Поседује трећину Србије, а порез плаћа Кипру.
Да ли је овај некадашњи кадар ЈУЛ-а своју империју почео да гради на продаји расних коња и пластичних жаба или на крилима подршке Мире и Марка?
Шта мислите о њему? Изволите

Uzeti mu imovinu, mršnuti ga u rudnik i nabudžiti server da ne baguje više.

Он је мени Дејан Цукић.
Ал' знам да је у продавници у приземљу моје зграде Плазма 104 динара, а у Максију је 92. Зато идем у Макси.

Čovek je bio direktor mnogih društvenih preduzeća. Svako je propalo, a on je postajao sve bogatiji. Došle su devedesete, prijateljstvo sa Mirom i Slobom. Onda promene 2000. čovek postaje sponzor "demokrata", kupuje još firmi, zadužuje se, na kraju proda firmu sa svm dugovima, uzme keš. Sad kupuje zemlju po Srbiji, ne znam gde je kraj...

Макси је продат...
Али ту су:
Делта М:

Делта аграр
Делта агрохемија
Делта ДМД (Delta DMD)
Дифешн (DiFashion)
Делта брокер (Delta Broker)
Делта инвест (Delta Invest)
Делта сити (Delta City)
Делта Моторс (Delta Motors)
Делта спорт:
Делта спорт балкан (Delta Sport Balkan)
Делта спорт ЦИС (Delta Sport CIS)
Делта МЦ:
Делта мото комерц (Delta Moto Commerce)
Делта бајк (Delta Bike)
Делта осигурање:
Делта лајф (Delta Life)
Делта ре (Delta Re)

Е, јебига онда. Сад ми је још више Дејан Цукић...

И још многи знани и незнани

Završio moj faks...

Шта, учио је од најбољих?

Mislim da već ima tema o njemu, no nije bitno...
Još mesec dana i više neću raditi kod njega. Zbogom prokleti dahijo...
Ako je ova zemlja zbog nekoga u govnima onda je to on i njemu slični. Mrzi me da prepričavam sto puta jedno te isto, objasnih to prema mom shvatanju u definiciji tal.

@Ajakse,
Tempo, C-market i Pekabeta takođe posluju u sistemu Delta Maxija, što znači da su i te kuće prodate Belgijancima...

Samo se vi zajebavajte, ali u Maksiju je najjeftinije pivo.

Osim toga što je milijarder i što finansira sve stranke u zemlji, mislim da nema neki veći uticaj : )

У праву си Минже. Исправио сам. Сад гледам власничку структуру ових фирми, сво ни он не зна како је успео да уклопи.

Mislim da već ima tema o njemu, no nije bitno...

Нема тема, питао сам јуче.