Prijava

Čitam postove na raznoraznim temama, i primećujem da je autor Jakša optužen da je dosadan. Dobio je poslednje upozorenje zbog svoje dosade i zaključana je tema na kojoj je on bio jako dosadan. Zašto je on dosadan? Kako je provaljen tako brzo?
Zašto on želi da obrazloži neko svoje mišljenje i da odgovori na postavljeno pitanje na adekvatnoj temi? Čemu to Jakša dechko?
BUDIMO DOSADNI KO JAKŠA, IAKO TO NIJE DOZVOLJENO.
KO JE DOSADAN, BAN OD PAR DANA KAO UPOZORENJE.

ШТО СТЕ БАНОВАЛИ ЦАРИМИРА ЉУДИ БРЕ?!?!?!?!

BUDIMO DOSADNI KO JAKŠA

Nemoj si dosadan bre. Oćeš da te banuju i zaključaju nas?
Jel to oćeš?

Ja sam kuma jednom Jakši, tako da...
A jeste, i dosadna sam, znaš koliko...Mene su provalili odmah.

ЈА ДОСАЂУЈЕМ!

ЕДИТ: И УСАЂУЈЕМ!

Meni ništa nije jasno... O.o

Aurora, makar si priznala. Znači, nećeš biti optužena. Napredujemo jbt.
Usađuj, Marko. Što više usadiš, manje si dosadan.

Шта се десило са Царом? На колико је банован и зашто?

Ja sam Jakša i ja sam izgleda najdosadniji na ovom sajtu samo zato što želim da iznesem svoje mišljenje, a ne da slušam druge pametnjakoviće. Misilim da svim promenama koje su napravili ruse popularnost mog omiljenog sajta i zelim da ga branim svim sredstvima!

Usađuj, Marko. Što više usadiš, manje si dosadan.

Па зар ниси примијетила у задње вријеме да не досађујем никоме... Усађујем и ћутим, и свакоме лијепо

Ja sam se makljao sa jednim Jakšom pre par godina...prebio sam ga jer mi je išao na kurac a bio je i dosadan pride...

Шта се десило са Царом? На колико је банован и зашто?

Он и онај Живинко су направили неки мегамасс спем по форуму, валда.

zašto ste banovali Caru bre?..koliki je doprinos on dao sajtu, bre....pa pojedini ne mogu taj nivo da dostignu sve da se ukrste sa Useinom....

pravda za Caru...bre....

Aj sa mnom mudonjo? :D

George Luz

Ja sam Jakša i ja sam izgleda najdosadniji na ovom sajtu samo zato što želim da iznesem svoje mišljenje, a ne da slušam druge pametnjakoviće. Misilim da svim promenama koje su napravili ruse popularnost mog omiljenog sajta i zelim da ga branim svim sredstvima!

ИЗДАЈНИЧЕ, ЗАШТО ПИШЕШ ЕНГЛЕСКИМ ПИСМОМ?

Warner nisam napravio nikakav spam, ja sam banovan jer sam izneo svoje misljenje

Ali kako da ne budem dosadna? To ti meni kaži! Gde je pravi put? Ko ima odgovor?

kad stavis misa na ono crveno gde pise ban i datum do kad je ban ispiše ti i razlog što je banovan..