Prijava

ej ako ocete demokratsko glasanje, napravite nekoliko duplih sa poznatim siframa samo za takmicenje, pa ce se pobanuju posle.
da se koriste samo za takmicenje.
npr pera1 se koristi za ovog ovog i ovog autora itd...

Мени куљ звучи, једини проблем је што онда не пишем са свог налога. Мада кога боли реално. :Д

Оћем да сиграм и ја. Имадем дванес јарана да ме уходе (и ја се питам да ли су под винклу).

ej ako ocete demokratsko glasanje, napravite nekoliko duplih sa poznatim siframa samo za takmicenje, pa ce se pobanuju posle.
da se koriste samo za takmicenje.
npr pera1 se koristi za ovog ovog i ovog autora itd...

ako moze to da se odradi posteno sa svima vama

Дојајна идеја, али превише компликовано :/

Pazi šta si rekao Peki :)
Četiri godine
godine duge
godine bola
godine tuge! :)

Još samo 2 titule, pa da se izjednačimo!!! Ako računamo da je Tole tu i sledeće godine, ostaje još jedna :)

Мало глупо брате :/
Погледај Страјине дефке, или Френкијеве, покупе доста плусева због пратилаца... И како сад да њих победи обични смртник :/ ?

Не кажем да имају незаслужено ту популарност, ал' јеби га, можемо ли некако сви ући у куп као равноправни ?

Матори а ко је рекао да треба да се уђе равноправно? Ни у лигу шампиона не улазе тимови равноправно, а бога ми ни у једно такмичење не улазе такмичари подједнаких квалитета. А фора је разбити фаворита и отрсити га ко надркана домаћица тепих. Потруди се и разбићеш и пресветлог Страју. Осим ако не ангажује дупле налоге. Тад је непобедив

I kako sad ja sa 12 pratioca da pobedim straju sa 200 ili frenkija sa 200?!
Mislem da ne valja ovako, te se ne prijavljujem, biće tu dosta muljanja i favorizovanja.
Bez ljutnje.

ХОЋЕМО КАЛЧОПОЛИ У ВУКАЈЛИЈИНОМ КУПУ!!!

celt
ej ako ocete demokratsko glasanje, napravite nekoliko duplih sa poznatim siframa samo za takmicenje, pa ce se pobanuju posle.
da se koriste samo za takmicenje.
npr pera1 se koristi za ovog ovog i ovog autora itd...

ako moze to da se odradi posteno sa svima vama

Ма јок. Нека буде баш овако, мени је ипак бољи фазон да бољи и вреднији аутори имају неку предност.

или да се линкови баче на тему и само гласови са теме да одлучују? Типа за и против.

Ајде, дечице... Ако ће да кукате због пословне пратње, курац у шаке и дрк, дрк, дрк, сврш.

industrial
I kako sad ja sa 12 pratioca da pobedim straju sa 200 ili frenkija sa 200?!
Mislem da ne valja ovako, te se ne prijavljujem, biće tu dosta muljanja i favorizovanja.
Bez ljutnje.

Saglasna...iako me niko ne pita...

Реме
или да се линкови баче на тему и само гласови са теме да одлучују? Типа за и против.

Јок. Тако ће ипак људи гласати за ортаке, и повлачиће се родбинске везе, не би било објективности. Нека га овако, да плебс гласа у комбинацији са свима нама.

. Потруди се и разбићеш и пресветлог Страју. Осим ако не ангажује дупле налоге. Тад је непобедив

oe kurac. straja na govno skupi 100ak, ja oko 50ak, a neko sa 10 pratioca 5-6.
prirodni zakon

osmislite vi malo bolje ovo sa duplacima, valjda je poenta u takmicenju i dobrim definicijama.
a ko je dobar on ce napise dobru i sa svog i sa duplog.

odo sad, necu vise kenjam kad ne ucestvujem, al da ne bude da nisam reko...

Организујте кладионицу, на нас аутсајдере понудите велике квоте па ће бити занимљивије лолололо

Ljudi, Peki već reče, pobeđuje bolja proporcija +/- dakle ja sa puno pratioca imam 60:11, neki tamo sa vajld kardom mučenik što mi padne ima 9:1 i on je pobediJo!
šta je frka, jebeš broj pratilaca.
Inače, evo godinu dana tačno od kad sam se registrovao, srećan mi jubilej i da budem slobodan u prvom kolu! :D

Evo da se prijavim i ja
XelA, 5 ljudi me prati lolo

Матори а ко је рекао да треба да се уђе равноправно? Ни у лигу шампиона не улазе тимови равноправно, а бога ми ни у једно такмичење не улазе такмичари подједнаких квалитета. А фора је разбити фаворита и отрсити га ко надркана домаћица тепих. Потруди се и разбићеш и пресветлог Страју. Осим ако не ангажује дупле налоге. Тад је непобедив

Е ш'о јес, јес !

Свака ти је ко Његошева Фејзе !

Е то, нек пропорција утиче, а не број гласова, то је фер по мени!
СРЕЋАН ЈУБИЛЕЈ СТРАЈО!

industrial
I kako sad ja sa 12 pratioca da pobedim straju sa 200 ili frenkija sa 200?!
Mislem da ne valja ovako, te se ne prijavljujem, biće tu dosta muljanja i favorizovanja.
Bez ljutnje.

Јебига. Иако нисам фан Страје, опет је он далеко више писао од тебе до сад, и ипак заслужује неку предност.

К'о год улази у ДУЕЛ КАО ПИЧКИЦА губи. РАЗБИЋУ ВАС СВЕ!!1