Prijava

Ja se nekako saziveo sa ovom temom...Grehota mi da padne lok. Hajde jos nesto da pricamo.

Edit: Hvala opet, rek'o sam vec hvala.

E vala, lepo smo se igrali :)

Hvala organizatorima i svima koji su pomogli da turnir bude održan na ovako raskošan način!

Svima jedan flafičasti pozdrav od mene, do sledeće prilike!!!

Kad će biti drugi kup? Novembar, decembar, januar?

Rasplakao me je ovaj Pekijev divni govor.

:uručuje, d'izvinete, kifle:

Još jednom čestitam svima, pogotovo pobedniku kupa i ostalim pobednicima konferencija, bilo je difno družiti se sa vama.

Vaša Črča :)

E Dajte sad neku pravu nagradu pobedniku, 3 odabrane po njegovom izboru ili nešto slično, ajde ajde...

urrad
Kad će biti drugi kup? Novembar, decembar, januar?

Пази овако, мени је најбољи предлог што се тиче тога дао Окс, и тако ће вероватно бити.

Дакле, овај куп у овом систему играће се једном годишње, евентуално два пута. Него, направићемо и тимско такмичење (то је само идеја за сад, не знам скроз како би то требало да изгледа) и можда још неки систем такмичења. Лига не, била би предуга и презахтевна за организацију. Дакле, рачунајте тамо негде крајем септембра рецимо неки тимски турнир. :)

E Dajte sad neku pravu nagradu pobedniku, 3 odabrane po njegovom izboru ili nešto slično, ajde ajde...

Sto je lepo kad se neko zauzima za mene...

крајем септембра рецимо неки тимски турнир

A sta da radim do septembra...Sad mi vise nije zanimljivo da pisem na prazno...Neka mi neko zadaje stihove da definisem do septembra...
Terao sam druga preksinoc u gradu to da radi, mada su te definicije prosle neslavno...Al' okrivicemo njega zbog toga.

Neka mi neko zadaje stihove da definisem do septembra...
Terao sam druga preksinoc u gradu to da radi, mada su te definicije prosle neslavno...Al' okrivicemo njega zbog toga.

Niko, niko kao jaaa, niko, niko kaaao ja :)

Ставих једну Синграфеасову на насловну, ова победничка ипак има превише минусева. Ставих једну фантастичну.

Jel' su sledeće ili ove nedelje tematske defke opet?

Niko, niko kao jaaa, niko, niko kaaao ja :)

Сад ће то да дефинише. :))

Jel' su sledeće ili ove nedelje tematske defke opet?

Дизајнер ових награда је био СтефанКостић, те му се у име свих учесника захваљујем на труду!

Hvala, hvala. Iako su me razni uticaji sprečili da učestvujem na kupu, imao sam tu čast da u svojim rukama držim ove divne falusiodne kifle i zbog toga se osećam kao moralni pobednik.

Sledeće godine je zlato moje, paz'te šta vam kažem! :)

Jebeš mi sve ako su ovo kifle....

Čestitke svjema!

syngrafease, imaš ovu temu pa traži ideje :)
http://vukajlija.com/forum/teme/27993-ideje-za-definicije?strana=3#post_1370894

čestitam svima, bez obzira na boju kifle :)

E, baš mi drago što tema nije još uvek zaključana.

Pre svega bih čestitao pobedniku na fantastično odigranom kupu, onda organizatorima bez kojih ovoga ne bi ni bilo, generalnom sponzoru i na kraju drugoplasiranom, koji me razočarao. SRAMOTO!!! :jeca i udara glavom o zid:

Šalim se naravno. Čestitke Agi, zato što si sever predstavio na pravi način. Junački. Super je ovo bilo. Peki, što pre taj timski turnir. Što bi moja bivša profesorica rekla, već me hvata nezdrž. Svaka čast i ostalim učesnicima koji, ruku na srce, neće biti upamćeni koliko finalisti. Nekom drugom prlikom.

Da ne kenjam više, svaka čast još jednom, i pozdrav do sledećeg nadmetanja.

Vaša Čr... A ne, deformacija, izvin'te. Vaš Maks. :)

Eh, Makso, potrudio sam se da pobedim, odlično sam krenuo, ali sam ostao bez daha u foto finišu. Suviše sam lajferisao tokom vikenda, snosim svu krivicu. Mada, ne mogu da ne okrivim pomalo i Ox-a, koji se u jednom trenutku postavio kao moj mentor, a onda se juče izgubio. Povređen sam :)

EDIT: Dobiće srebrnom kiflom po glavi.

Честитке свима, мрзи ме да пишем говор сад :))

Аги, разочарао си ме. Следећи да будеш бар први! Сингра свака част, и надам се да ћете се ти и златна кифла лепо дружити, посебно кад је кифла угрејана Чрчиним рукама. Мићко, јебига. ДиСиЕкс, гуд џаб, гуд џаб. Свака част Стефију на овако дивним фалусоидним кифлама, радо бих да имам једну кући као трофеј. Пеки, до јаја ти је била идеја за овај турнир, ту морам да по'валим Чрчу и Лули, ликуше су супер, иако су модови. ;)
Ајмо, што пре, то боље, кад ће тај септембар. :(

Želim da čestitam svim učesnicima turnira (meni pogotovo jer sam razbila Bojanboj-a :)) Čestitam pobedniku turnira mada sam navijala za Agija, njegova defka je bila puno bolja od Sagrafesa. Sagrafes je znao šta da piše i tako pridobije puno pluseva. Čestitke. Agi ne očajavaj, bićeš pobednik sledećeg turnira u to sam uverena, odličan si autor. Pošto je samo pekara "Sunce" bila sponzor ja sam odlučila da častim prvo, drugo i treće mesto sa eurokremom da kiflu ne jedu praznu.
http://img264.imageshack.us/img264/3745/eurokrem1kg.jpg
Pozdrav svima i organizatoru turnira Pekiju D Marmeladi. Kupi sebi kiflu i dođi na konzumaciju krema.