Prijava

NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!
NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!
NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE VRAT' SE NEĆE NAM NIŠTA SIĐI DOLE NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!

Bez zajebancije meni su deda i baba iz Lazareva......

I šta kažu, jel se krio tamo čika Ratko?

Ujak kaže da je veoma verovatno da su ga uvatili u BG-u i da seru!!!

Inače zajebancija je što je selo bilo Švapsko , pa su ga Hercegovci naselili posle rata...kaze mi ujak da su se ganjali hercegovci sa novinarima preko njiva........ima par porodica sa Kosova medju kojima i moja sve ostalo su preledzije!!!!!

preledžijo, skeledžijo, prevezi me preeeko, moja mala, moj doktore zašto si dalekooo
To je bila pesma! Samo za Ratka! Uzdravlje đenerale!

NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NERMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAHAHHAHAHAHHAH genijalno!

BRAĆO I SESTRE!!!! I JA ĆU JEDNOG DANA BITI PIČKA AL DANAS SAM VUK, A VI ĆETE I DANAS I ZA DVADESET GODINA BITI NAŠE OVCE!!!
http://www4.slikomat.com/11/0527/qet-93634-.jpg

http://www4.slikomat.com/11/0527/qet-93634-.jpg

Јебем ли га уста, највеће разочарење политике и младости ми је он

ZeZaToR
preledžijo, skeledžijo, prevezi me preeeko, moja mala, moj doktore zašto si dalekooo
To je bila pesma! Samo za Ratka! Uzdravlje đenerale!

Apsolutno nesmešno!!!!!!!!!1111