Prijava

Neprejebiv je jedna reč, opraštam ti, jer si riđ

Hvala crna :)
ja sam ridj :)

Reci da je lik upao nekom dzindzeru na profil, kači njegove slike i troluje ? ahaahhahahah klanajo bi mu se do imbecilnosti!

Моли ме на фејсу да се вратим и наставим да га вређам...мора да га пали кад га неко вређа па сад дрка на нас..

ahahaha brate, al sad stvarno bez zajebancije, stvarno nisi ni malo lep i uopšte ne izgledaš privlačno...tačno se vidi da su te od malena vaspitavali ''ti si naš poseban dečak, ti si najlepši, najjsavršeniji tatin i mamin sin''...otuda i ova tvoja preterana samouverenost.

Ne brini, ukucaj na fejsu VukasinRajsic, i videces, to sam ja :)
Inace, ja ne trolujem, ja samo ulepsavam dan vama, ljudima koji nemaju sta pametnije da rade nego da me prozivaju :)

Je l' ti bilo teško da nađeš frizera?

Pane, super zakljucak. ALi ljubomora, ubija.
Jovanice, drkam samo na tvoje slike :)

Je l znaš neku riđu devojku da me upoznaš sa njom?Hoću da je karam u neobrijani rč i neobrijanu mindžu,još ako je i dole riđa...

Jok bre, mi smo glupi što mu dižemo kurac ovde. E znaš kako, imaš pun kurac riđokosih ljudi na svetu, oni su okej, svi smo mi okej, evo i Pjer je okej, iako je plavuša, ali to ne znači da si poseban, niti da ti iko želi zlo. Ti si bolestan, pre bih rekla, željan pažnje i hvalospeva o tvojoj posebnosti.
Moš misliti što si riđ.
Bila bi druga stvar da znaš da se pridevi as ne pišu zajedno. Onda bi bio poseban.
I iskreno, smorio si.
Pa-pa.

ahahaha brate, al sad stvarno bez zajebancije, stvarno nisi ni malo lep i uopšte ne izgledaš privlačno...tačno se vidi da su te od malena vaspitavali ''ti si naš poseban dečak, ti si najlepši, najjsavršeniji tatin i mamin sin''...otuda i ova tvoja preterana samouverenost

Biti džindžer je blagoslov... Ukoliko si mazohista.

http://myspace.roflposters.com/images/rofl/myspace/1229784245.1229784246.jpg.%5Broflposters.com%5D.myspace.jpg

Frizera, lako, svi su zeleli da dodirnu moju kosu, koja ima savrsenu boju i super je gusta, i svi frizeri kazu da mi je kosa najbolja koju su ikada videli :)
Ne znam ni jednu ridju ribu, bar ne prirodno ridju :)

GAmby im seriju ahahahha....jel si jeo trešnje?

CrnaBo, ti si brate pametna, kul je sve to, nisam lud i bolestan, samo mi je dosadno. A vidim da je ljudima lakse kad nekog isprozivaju, valjda iskale sve sto ih muci :)
Ostali, samo nastavite :D

A je l' zastava tolerancije ili poznatija kao pederska zastava, govori da i džindžeri treba da budu jednaki sa ostalim ljudima? I zašto ne?

Ne, zastava tolerancije je gej.
Ja nisam gej. Mislim, generalno, zasto bi ridji ljudi bili gejevi?
Mi ridji smo atraktivni, nisam jadni toliko da se povlacimo u tu krajnost.