Prijava

Molim vas da budete ozbiljni pri komentrisanju ove teme. Pišite šta mislite da ste bili u prošlom životu. Na primer ja pouzdano znam da sam bio kineski paor, gajio sam perinač i dolazio sam iz patrijahalne Ujgurske porodice.

Kurac od ovce. Tad su ovce bile kurate i jebale su.

Verovatno ljudožder, pošto kažu da u sledećem životu budeš ono prema čemu si bio najgori.

Пичка! Питам се... Је л' једино мене нису захватиле промене приликом преласка у нови живот?

Za trenutni nisam siguran sta sam, al' u proslom sam bio nesto bolje. Sigurno.

Ja sam zardinjera bio, a i sad sam!

tasmanijski djavo

kurva

gazdarice, aman, ne šta ste u ovom, no u prošlom xD
hahah morala sam.

:*

nemoj! imam muža na grbači, dete na putu, je l' ti 'oćeš da pomremo??

jao ja imam genijalnu priču o nekoj ribi koja je išla kod nekog hipnotizera/karmičkog astrologa (ma šta to bilo!) da je vraća u prošle živote, ispostavilo se da je u jednom bila ortak marka pola i da je s njim išla u kinu. posle kad je došla kući, otvorila knjigu "milion" od marka pola (literatura sa ispita, riba studirala kineski) i shvatila da je onomad dok je spremala ispit podvlačila neke delove i sa strane pisala "marko laže!!!" i da se uopšte ne seća da je to pisala! hahahahah bilo je tu još svakakvih priča...

ja mislim da sam bila časna sestra....

dobro de, pravimo kompromis. skrati suknjicu i sve je ok.

seljak u opanci... ne da mislim, nego znam...

lemaja
jao ja imam genijalnu priču o nekoj ribi koja je išla kod nekog hipnotizera/karmičkog astrologa (ma šta to bilo!) da je vraća u prošle živote, ispostavilo se da je u jednom bila ortak marka pola i da je s njim išla u kinu. posle kad je došla kući, otvorila knjigu "milion" od marka pola (literatura sa ispita, riba studirala kineski) i shvatila da je onomad dok je spremala ispit podvlačila neke delove i sa strane pisala "marko laže!!!" i da se uopšte ne seća da je to pisala! hahahahah bilo je tu još svakakvih priča...

HAHHAhahahhahahahahaha!

Mada i mi smo ucili da je lupao, ali je prekul svejedno:))