Prijava

S' obzirom na to da se već mnogo ljudi reklamiraju po celom sajtu, ovo ne bi pravilo neku razliku, a ipak može da bude zanimljivo. Za.

Е до курца :)

Реме, мој човек.

Realno, ako već uđeš nekome u profil i iscimaš se da pročitaš sve sranje koje je napisao neće te ubiti da kopiraš link i pejstuješ u novi tab.
Dobra je ideja ali nije toliko neophodno.

Za.
Jeste nepotrebno, i moglo bi se zloupotrebiti, ali mislim da bi bilo zanimljivo.

Да, али је много мање цимање ако је већ линковано. То поље "О себи" је једино место на сајту где не може да се линкује, а истовремено је једино место на ком можеш да пишеш шта хоћеш, колико год опширно, глупо и често хоћеш.

једино место на ком можеш да пишеш шта хоћеш

To i nije toliko tačno.

Знаш већ на шта сам мислио... Не можеш да вређаш, али можеш да пишеш глупости и да мењаш колико год често хоћеш... Не могу да те банују због спема.

Ja sam za. Možda zvuči glupo, ali već je predlagano da autor ima svoj top5/top 10 gde bi stavio po svom mišljenju svoje najbolje definicije kada neko dođe na profil da prvo njih pogleda, jer popularnost nije isto što i kvalitet. Ja bih recimo stavio nekoliko svojih i nekoliko tuđih definicija u to polje, mislim da to najbolje govori o autoru.
U svakom slučaju za.

Па имаш за то омиљене дефиниције. А можеш и своју да ставиш у омиљене тако да оно.

Иначе, за.

JEDAN JE MLADEN KRSTAJIĆ!

Ovo bi iblo dobro da se odradi.

Pih...protiv...dovoljno je ziljavstine na profilu

Било би добро, али да Каизен забрани све линкове који почињу са:

http://vukajlija.com/неки-рандом-наслов/123456

Неки би се рекламирали као луди, па би временом сви почели да бацају хејт на њих, и тако...

Pa šta Peki? Neka se reklamiraju, to je njihov profil. I sad mogu to da rade.

Ма знам, кул је то. И ја бих вероватно ставио пар туђих које су ми најнајомиљене, али гарантујем да би имала банду партибрејкера која би ишла около и лупала минусеве на све што је ту линковано. :)

Ma, koga briga za to...

Мене! Мени ће после да се жале на хејтове! :)

Ko te tero da moderišeš. :p

Ja sam za.
Sta ima neko da mi dolazi na profil ako nece da cita defke? A i uostalom lepo je da stavis neku defku u profil ako mislis da je kvalitetna, nek je vide ljudi, nebitno cija je. Jedno veliko ZA.